Rozrywka

Prace na planie "Mission: Impossible 7" znowu zostały wstrzymane. "Nad tym filmem krąży fatum"

Dzień Dobry TVN

Rozrywka

Prace na planie "Mission: Impossible 7" znowu zostały wstrzymane. "Nad tym filmem krąży fatum"

Dzień Dobry TVN

Twórcy filmu "Mission: Impossible 7" nie mają szczęścia. Prace na planie produkcji, której gwiazdą jest Tom Cruise, znowu zostały zatrzymane. Dlaczego tym razem ekipa została zmuszona do przerwania zdjęć? 

"Mission: Impossible 7". Dlaczego wstrzymano prace na planie?

"Mission: Impossible" to popularna seria filmów, których główną gwiazdą jest Tom Cruise. Niestety prace nad siódmą już częścią przygód agenta Ethana Hunta nie idą zgodnie z planem i twórcy zmuszeni byli przerwać zdjęcia. - Nad tym filmem krąży fatum. W zeszłym roku do mediów wyciekło nagranie, na którym Tom Cruise wydziera się na pracowników, że mają przestrzegać obostrzeń - opowiadał w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Jak widać te reprymendy niewiele dały. - U jednego z członków ekipy wykryto właśnie COVID-19 i prace na planie musiały zostać wstrzymane - mówił nasz dziennikarz.

To opóźnienie spowoduje, że przesunie się premiera filmu. - Jeśli ktoś chce obejrzeć  "Mission: Impossible 7", to niestety musi poczekać do maja 2022 - dodał.

Problemy na planie "Mission: Impossible 7"

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy ekipa "Mission: Impossible 7" zmuszona jest przerwać prace. Zdjęcia do filmu ruszyły w lutym 2020 roku, niestety wprowadzenie lockdownu sprawiło, że prace na planie stanęły. W kolejnych miesiącach były kilkakrotnie przerywane ze względu na kolejne zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród członków ekipy.

Choć premiera siódmej części jeszcze się nie odbyła, to twórcy filmu już zapowiedzieli, że powstanie też ósma. Jej premiera jest przewidziana na lipiec 2023 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Kora - gdyby żyła, skończyłaby 70 lat. Co porabiają jej synowie? Czy poszli w ślady sławnej mamy?

Piotr Fronczewski świętuje 75. urodziny. "Wychowałem się w babskim świecie"

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, ile przytyła w ciąży: "Moje stopy wyglądają jak płetwy". Ile przybrały na wadze inne polskie gwiazdy?

Reporter: Mateusz Hładki
Co sądzisz o tym artykule?
88
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0