Gwiazdy

Gwiazdy wspominają Bronisława Cieślaka. Anna Cieślak: "Dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa"

Gwiazdy

Bronisław Cieślak

Bronisław Cieślak, czyli legendarny porucznik Borewicz zmarł w wieku 77 lat. Przez wiele lat pracy zaskarbił sobie sympatię widzów i kolegów z branży. Dziś m.in. bratanica Cieślaka, Anna Cieślak, a także Paweł Małaszyński i Grażyna Szapołowska podzielili się ze swoimi fanami wspomnieniami związanymi z pracą ze znanym aktorem.

Anna Cieślak wspomina stryja w wyjątkowym wpisie

Uczcić pamięć Bronisława Cieślaka postanowiła jego bratanica, aktorka Anna Cieślak. W osobistym wpisie przytoczyła słowa wiersza, który razem ze stryjem swojego czasu recytowała.

Jestem życiem śmiertelnie zmęczony, Ja od życia już nic nie przyjmuję, Ale ziemię tę biedną miłuję, Przecież na niej zostałem zrodzony.

- czytamy na Instagramie.

Pod kolorową fotografią Anny i Bronisława znalazło się także pożegnanie: - Stryjku, odpoczywaj w spokoju.

Aktorka podziękowała fanom aktora za słowa wsparcia, które kierują do jej bliskich. - Z całą moja rodziną dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa - napisała.

Paweł Małaszyński żegna Bronisława Cieślaka

Paweł Małaszyński opublikował na swoim profilu na Instagramie dwa zdjęcia, na których widać obu panów. Trudno powiedzieć, co dokładnie działo się, kiedy wykonywano fotografie, jednak obaj są uśmiechnięci, tak jakby żartowali. Pod postem aktor zamieścił jedynie krótki opis "R.I.P.". Fani aktora także nie kryją smutku - w komentarzach można przeczytać wiele ciepłych słów na temat zmarłego.

Grażyna Szapołowska do Bronisława Cieślaka: "Wypij zdrowie z Krzysztofem za mnie"

Fotografię opublikowała w sieci także Grażyna Szapołowska, która spotkała się z Cieślakiem na planie serialu "07 zgłoś się". Aktorka wcieliła się tam w rolę Lidii Doreckiej.

Piękny chłopak mężczyzna człowiek... żal po dobrych ludziach... Wypij zdrowie z Krzysztofem za mnie i za ten czas, który był nam dany by pracować razem

- napisała pod fotografią Szapołowska.

Kim jest Krzysztof, o którym wspomina w swoim poście gwiazda? Prawdopodobnie ma na myśli Krzysztofa Szmagiera, twórcę serialu, który zmarł w 2011 roku.

Matylda Damięcka uczciła pamięć porucznika Borewicza

Na swoim profilu na Instagramie wspomnienie o Bronisławie Cieślaku opublikowała także Matylda Damięcka. Na rysunku jej autorstwa widać sylwetkę Sławomira Borewicza wyłaniającą się z cienia. Aktorka opatrzyła swój post smutnym hasztagiem: #bezodbioru.

Pod każdym z postów pojawiają się komentarze zasmuconych fanów, którzy dołączają się do wspomnień i kondolencji.

Zobacz wideo: Jak powstawały kultowe filmy i seriale w PRL?

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości