Gwiazdy

Gwiazdy pokazały swoje zdjęcia z czasów dzieciństwa. Niektóre trudno rozpoznać

Gwiazdy

Nie ma Dnia Dziecka bez publikowania zdjęć z czasów swojej bardzo wczesnej młodości. Trend ten nie ominął również naszych gwiazd. Mateusz Hładki zrobił więc przegląd ich fotografii i poprosił naszych prowadzących o rozpoznanie każdej z osób. Jaki był tego rezultat?

Dzień Dziecka - polskie gwiazdy w młodości

Wypadający 1 czerwca Dzień Dziecka to dla każdego z nas doskonała okazja do pokazywania zdjęć z czasów wczesnej młodości. Z rozrzewnieniem wspominamy wtedy nasze ukochane zabawki, ważne dla nas momenty, podróże z rodzicami czy marzenia. Na taką sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa zdecydowało się również wiele polskich gwiazd. W Dzień Dobry TVN dzięki Mateuszowi Hładkiemu mogliśmy zobaczyć, jak zmieniła się każda z nich. Nasz show-biznesowy reporter zrobił też Kindze Rusin i Piotrowi Kraśce mały quiz, w którym mieli rozpoznać każdą z osób. Zobaczmy, kto pojawił się w tym zestawieniu.

Agnieszka Dygant na zdjęciu z dzieciństwa

Agnieszkę Dygant znamy m.in. dzięki roli w kultowym serialu „Niania”, gdzie wcielała się w główną bohaterkę Franciszkę Maj. W Dniu Dziecka aktorka postanowiła powspominać dziecięce czasy i pokazała urocze zdjęcie ze swoim tatą. Nasi prowadzący nie mieli problemu z jej rozpoznaniem.

Sławek Uniatowski na zdjęciu z dzieciństwa

Blond chłopiec w okularach i eleganckiej koszuli to Sławek Uniatowski. Trzeba przyznać, że wokalista bardzo zmienił się od tamtego czasu. Dlatego też jego fotografia była sporą zagwozdką dla Kingi Rusin i Piotra Kraśki.

Dorota Szelągowska na zdjęciu z dzieciństwa

Niektóre gwiazdy nie wrzuciły zdjęcia własnego, lecz własnej latorośli. Zrobiła tak Katarzyna Grochola, która pokazała fotografię z młodziutką Dorotą Szelągowską. Pierwsze skojarzenie?

Winona Ryder

- powiedział Piotr Kraśko.

Anja Rubik na zdjęciu z dzieciństwa

Kim jest ta mała dziewczynka, której podczas snu towarzyszył miś Teddy? To Anja Rubik, która na swoim Instagramie wspominała czasy szczęśliwego dzieciństwa. Już wtedy było widać, że może podbić świat.

Damian Kordas na zdjęciu z dzieciństwa

Ten niebieskooki chłopczyk w marynarskiej czapce to… Damian Kordas. Tutaj prowadzący zgodni przyznali, że mieli problem z jego rozpoznaniem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie bójcie się marzyć dzieciaki! ?❤️

Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas)

Joanna Moro na zdjęciu z dzieciństwa

Ta odważna dziewczynka, która nie bała się trzymać węża, to Joanna Moro. Trzeba przyznać, że aktorka jest cały czas podobna do siebie z czasów dzieciństwa i zauważył to również Piotr Kraśko.

Marcin Prokop na zdjęciu z dzieciństwa

Ostatnie zagadkowe zdjęcie od Mateusza Hładkiego okazało się bardzo trudne. Czy spodziewalibyście się, że ten chłopiec w uniformie, to nasz prowadzący Marcin Prokop?

Nie poznałabym, gdy nie podpis

- przyznała szczerze Kinga Rusin.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości