Gwiazdy

Gabi Drzewiecka wybrała niezwykłą kreację na Top of the Top Sopot Festival. Fani: "Wyglądasz jak milion dolarów"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu - 2021-08-19T113342.753_Easy-Resize.com.jpg

Gabi Drzewiecka, reporterka Dzień Dobry TVN od kilku dni jest w Sopocie, gdzie jako współprowadząca relacjonuje Top of the Top Sopot Festival 2021 i rozmawia z gwiazdami. Drugiego dnia imprezy szczególną uwagę widzów i internautów zwrócił oryginalny strój dziennikarki.

Gabi Drzewiecka na Top of the Top Sopot Festival

Dziennikarka Dzień Dobry TVN pojawiła się na Top of the Top Sopot Festival w czarnych skórzanych spodniach oraz kolorowej bluzce z bufiastymi rękawami. To niezwykły projekt Edyty Jermacz, który przyciągnął wzrok i oczywiście, na co była przygotowana dziennikarka, wzbudził niemałe emocje.

Swoją stylizacją dziennikarka pochwaliła się w mediach społecznościowych i od razu pozwoliła sobie na żart, pokazując, jak ogromny ma dystans do siebie i komentarzy internautów. Do fotografii zamieszczonej na swoim koncie na Instagramie dołączyła krótki opis: "Co ta Drzewiecka znowu na siebie założyła?!?!" za 3...2...1...". To wystarczyło, aby pod postem rozgorzała dyskusja, a fani podzielili się swoimi spostrzeżeniami. Oczywiście większość uznała wybór Gabi za doskonały, mocny graficzny akcent w połączeniu z bufiastymi rękawami i skórzanymi spodniami to bardzo ciekawe połączenie i zdecydowanie mniej sztampowe niż tradycyjne festiwalowe sukienki.

Stylizacja Gabi Drzewieckiej

Głos zabrał także redakcyjny kolega dziennikarki - Mateusz Hładki. W komentarzu napisał: "Dla mnie sztos! Przecież to festiwal, a nie stypa!". Kreacja przypadła do gustu także Mery Spolsky. Wokalistka podsumowała strój dziennikarki jednym słowem - "SZTOS!!!".

Stylizacja spotkała się też z uznaniem internautów. Jeden z nich napisał: "Gabi! To jest właśnie look WOW i love it!" czy "Czego byś nie założyła, wyglądasz jak milion dolarów!".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Gwiazdy przed Top of the Top Sopot Festival

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości