Gwiazdy

Ewa Gawryluk ma trenera personalnego? "To początek wiosny, nie nowego roku, daje mi nadzieję"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Czy wraz z początkiem wiosny będzie można zobaczyć Ewę Gawryluk ćwiczącą na siłowni? Po 20 latach aktorka gotowa jest na dużą zmianę. Będzie jej w tym towarzyszył mąż, Waldemar Błaszczyk oraz "trener personalny", którego tajemnicę gwiazda zgodziła nam się wyjawić.

Trener personalny Ewy Gawryluk

W nadchodzącym sezonie Ewę Gawryluk zobaczymy nie raz i nie dwa w towarzystwie trenera personalnego - tyle że nie na siłowni, lecz na scenie. Po 20 latach aktorka wraca na deski teatru. Nowy projekt, którego się podjęła, to komedia i nosi tytuł, nomenomen, "Trener personalny". Gawryluk będzie w niej występować razem z mężem, Waldemarem Błaszczykiem.

Będziemy zapraszać w tym roku, jeżeli pandemia nam pozwoli. Wraz z mężem będziemy grać małżeństwo. Trener personalny będzie ćwiczył nas oboje

- wyjaśnia aktorka w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Wyraża przy tym nadzieje, że spektakle będą mogły ruszyć jak najprędzej.

Ewa Gawryluk - wiosna jest dla niej początkiem nowej nadziei

Nowy projekt daje aktorce mnóstwo energii. Poza tym cieszy ją też nadejście wiosny.

Dla mnie to nie Nowy Rok jest nową nadzieją, lecz początek wiosny. Coś zaczyna żyć, mamy 1 marca, początek tygodnia, a także wiosny

- mówi gwiazda. Liczy na to, że równie pozytywną energią uda się napełnić serca widzów jej pierwszego od 20 projektu teatralnego. Z niecierpliwością czekamy na premierę i zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy z Ewą Gawryluk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Użyczyła głosu pszczółce Mai, ale jej życie nie przypominało bajki. Ewa Złotowska zwierzyła się z choroby

Lara Gessler uwieczniła kąpiel Neny. Fanka: "Wyglądacie razem przesłodko"

Edyta Pazura pochwaliła się wysprzątaną kuchnią. Internauci zachwyceni: "Jaki biały raj"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości