Ewa Gawryluk

  "Dlaczego mam się przejmować?"

  "Moda jest ważnym elementem naszego życia".

  Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - jak się poznali?

  Ewa Gawryluk zachwyca urodą i figurą, której mogłyby pozazdrościć jej nawet młodsze koleżanki z branży. Aktorka jest jedną z tych kobiet, dla których czas się zatrzymał. Co robi, aby osiągnąć takie efekty? Czy mąż jest o nią zazdrosny?

  Czy wraz z początkiem wiosny będzie można zobaczyć Ewę Gawryluk ćwiczącą na siłowni? Po 20 latach aktorka gotowa jest na dużą zmianę. Będzie jej w tym towarzyszył mąż, Waldemar Błaszczyk oraz "trener personalny", którego tajemnicę gwiazda zgodziła nam się wyjawić.

  Dokładnie 27 stycznia 2003 roku ukazał się pierwszy odcinek serialu "Na Wspólnej", który tak bardzo pokochali widzowie. Teraz w Dzień Dobry TVN Renata Dancewicz, Ewa Gawryluk oraz Mieczysław Hryniewicz wspominali początki tej produkcji i ujawnili szczegóły jej realizacji.

  W dzisiejszych czasach wstyd się przyznać, że nie uprawia się żadnego sportu. A jak ćwiczą słynne pary? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z Ewą Gawryluk i Waldemarem Błaszczykiem.

  W stolicy mieszka wielu napływowych warszawiaków. Wśród nich są również gwiazdy, które gościliśmy w Dzień Dobry TVN: pochodząca z Miastka aktorka Ewa Gawryluk, ze Złotoryi - dziennikarz Mariusz Szczygieł i z Sanoka - Ewa Chodakowska. Zapytaliśmy ich, czy zgadzają się z tezą, że miejsce pochodzenia wpływa na to, kim jesteśmy i jakie zalety ma życie w małych miastach. Ula Chincz i Bartek Węglarczyk także przyznali się do tego, skąd pochodzą.

  Andrzej Polan i Ewa Gawryluk przygotowali, w kuchni Dzień Dobry TVN, remedium na jesienne chłody! Zobaczcie ich przepisy na rozgrzewające dania z, bogatym w kwasy omega-3, łososiem norweskim! Znalazło się też coś dla mięsożerców! ;)

  W filmie "Żyć nie umierać" Tomasz Kot wcielił się w postać zmarłego przed kilku laty aktora Tadeusza Szymkowa. Obecna na premierze filmu Anna Wendzikowska zapytała aktorów o to, co by zrobili, gdyby dowiedzieli się, że zostały im tylko trzy miesiące życia. Co Tomaszowi Kotowi daje satysfakcję w życiu?

  Według stereotypów kobiety, które ukończyły 40 lat nie powinny chodzić do klubów nocnych, nosić mini i korzystać z życia. A co na ten temat uważają panie goszczące w Dzień Dobry TVN: projektantka Joanna Klimas, aktorka Ewa Gawryluk i doradca wizerunkowy Maja Sablewska? Co wolno kobiecie po 40., a czego nie wolno? Czy moda jest tylko dla młodych?

  W Cafe TVN gościliśmy aktorów serialu "Na Wspólnej": Ewę Gawryluk, Annę Cieślak, Sylwię Gliwę, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Chorzębę, Waldemara Obłozę, Roberta Kudelskiego, Waldemara Błaszczyka, Michała Tomalę i Wojciecha Brzezińskiego. Razem z fanami świętowali 12 lat istnienia serialu. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Czy od początku wierzyli w powodzenie tego serialu? Czy pamiętają najbardziej dramatyczne momenty? Zapraszamy na dzisiejszy 2000 odcinek serialu!

  Już w środę, 14 stycznia, w naszej kawiarence, na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie, gościć będziemy aktorów "na Wspólnej". Od 8:00 będziecie mogli się spotkać m.in. z: Ewą Gawryluk, Anną Cieślak, Joanną Jabłczyńską, Waldemarem Obłozą, Robertem Kudelskim, Martą Wierzbicką, Waldemarem Błaszczykiem, Michałem Tomalą i Bożeną Dykiel, przewodniczącą jury akcji "Aktorski diament". Zapraszamy na finał akcji! Świętujcie z nami jubileuszowy, dwutysięczny odcinek serialu "Na Wspólnej"!

  Razem studiowali aktorstwo w Łódzkiej Szkole Filmowej. Oboje wyjechali z małych miasteczek. Jak wspominają czasy studenckie? Ewa Gawryluk oraz Bartłomiej Topa, tylko u nas, wspominali studenckie czasy w Łodzi. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej opowiedzieli o prezencie od Machulskiego, dolarach i o idealnej osobowości aktorskiej. A jak wspominają aktorów ich ówcześni nauczyciele? W studiu Dzień Dobry TVN, Ewa i Bartek, byli naszymi gośćmi.

  Za którym razem Ewa Gawryluk dostała się do szkoły aktorskiej? Co Bartłomiej Topa kupił sobie za pierwszą nagrodę, którą otrzymał od Jana Machulskiego? W najbliższą sobotę, w imieniu Kingi Burzyńskiej, zapraszamy na spotkanie z aktorami: Ewą Gawryluk i Bartłomiejem Topą.

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN! Tylko u nas: kultowy Sherlock Holmes i współwłaściciel niezależnej firmy producenckiej - Benedict Cumberbatch, a na naszym czacie - klasyka świetnego humoru - Marcin Daniec. W programie także: kapitan Durczok na pokładzie "Rurka". Gościć będziemy także: Ewę Gawryluk i Bartłomieja Topę – parę z przyjaźnią w tle. O sile genów i wspólnych pasji: rodzeństwo Cugowskich, siostry Konarowskie i bracia Zielińscy. Budzą Was w sobotę punktualnie o 8:30 Magda i Marcin!

  Córka namawia ją na napisanie książki kucharskiej. W kuchni Dzień Dobry TVN Ewa Gawryluk przygotowała: brownie, szarlotkę oraz dwukolorowy jogurt. Smacznego!

  Doskonale zorganizowana i poukładana pani domu, matka, żona, ale także rozpoznawalna aktorka, która jeszcze znajduje czas na realizacje swoich pasji. Aby osiągnąć tę harmonię musiała ponieść wiele wyrzeczeń. W Dzień Dobry TVN zdradziła kilka ze swoich tajemnic.

  W Polsce każdego roku na raka choruje wiele osób. A najlepszym sposobem walki z rakiem jest profilaktyka. Po to właśnie zorganizowano rajd kobiet, w którym wzięły udział m.in. aktorki: Ewa Gawryluk i Dorota Deląg.

  Jakie Weronika Rosati ma plany filmowe i kiedy nie ma makijażu? Jaki przepis na życie ma Magda Kumorek? I jakie bajki czytały: Joanna Trzepiecińska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Katarzyna Montgomery, Łukasz Zagrobelny , Ewa Gawryluk, Wojciech Kępczyński, Anna Maruszeczko i Katarzyna Zielińska?