Gwiazdy

Ewa Farna zapowiada nowy singiel pokazując swoją metamorfozę. Włosy do pasa i nowy kolor zachwycają

Gwiazdy

Ewa Farna
Tomasz Urbanek/East News

Ewa Farna uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Gwiazda co rusz zaskakuje fanów nowymi pomysłami na siebie. Tym razem poszła na całość. Artystka zapowiada swoją nową muzykę, pokazując się w całkiem nowym wydaniu.

Ewa Farna - nowa muzyka

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych i najbardziej charyzmatycznych wokalistek młodego pokolenia. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 12 lat. Dziś jest szczęśliwą żoną i mamą, która niedawno świętowała 15-lecie pracy artystycznej. Ostatnio za sprawą jej nowego singla "Ciało", w sieci zawrzało. Artystka poruszyła w nim ważny temat, czyli akceptację własnego ciała.

Teraz gwiazda wraca z zupełnie nową muzyką. Tajemniczy projekt jest częścią promocji jej nadchodzącej płyty "Umami", która ma ukazać się jesienią br. Co kryje się za tą nazwą?

– Czytamy "umami", ale ewidentne jest to, że jesteśmy u mamy w sferze komfortu, gdzieś, gdzie nam dobrze. To macierzyństwo jest tematem ważnym. Ten smaczek "umami", "u mamy" jest taki sam w języku polskim i czeskim, dlatego używam tego tytułu do polskiej i czeskiej płyty. Umami to jest coś, dzięki czemu to jedzenie smakuje pełnowartościowo i dla mnie to macierzyństwo było tym 5. smakiem życia, które uświadomiło mi, że wszystko gdzieś tam się klei - tłumaczyła niedawno wokalistka w rozmowie z Dorotą Wellman.

Ewa Farna - metamorfoza

Gwiazda dopina wszelkich starań, by nie dać o sobie zapomnieć. Tym razem możemy zobaczyć ją we włosach sięgających pasa. Ale to nie wszystko, pierwszy raz widzimy Ewę Farnę w takim kolorze.

- Zapisujcie się do PRESAVE mojego nadchodzącego singla, żeby móc odsłuchać go jako pierwsi! Dla zapisanych osób mamy super zaproszenie, wylosujemy piątkę z Was i zaprosimy na meet&greed podczas mojego koncertu w Wieliszewie niedaleko Warszawy, będzie okazja żeby spotkać się osobiście! - zapowiedziała wokalistka.

Fani nie kryją radości z powodu dobrej nowiny przekazanej przez Ewę. Wielu z nich podkreśla, że nie może doczekać się jej nowego dzieła muzycznego. My również!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ewa Farna i jej "Ciało". "To dla mnie sposób pokochania go po tym, gdy urodziłam dziecko"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości