Gwiazdy

Eva Minge jako kocia babcia rozprawia o życiu. "Kocham ludzi, choć tu czasem bez wzajemności"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Eva Minge

Eva Minge znana już jest z poruszania w mediach społecznościowych ważnych tematów. Projektantka często obnaża przywary Polaków i dzieli się refleksjami na temat życia. Tym razem Minge opowiedziała o byciu kocią babcią, miłości do wszystkich istot i emocjach, które wysyłamy w świat.

Eva Minge kocią babcią

Eva Minge kocha zwierzęta, co często udowadnia udostępniając słodkie zdjęcia pupilów na Instagramie. Projektantka samą siebie określa mianem "kociej babci".

Pod ostatnią serią zdjęć z kotem Sztosem Eva poruszyła też temat miłości do wszystkich istot żywych.

Kocham kota Sztosa i wszystkie inne zwierzęta , kocham ludzi , choć tu czasem bez wzajemności

- zaczęła we wpisie. Eva odniosła się tym samym do hejtu, który bardzo często demaskuje na swoim Instagramie. Podaje przykłady ze świata show-biznesu, a także z własnego życia. Minge od lat boryka się bowiem z negatywizmem ze strony anonimowych komentujących.

Jednak wszechświat reaguje na nasze emocje . Co dajesz , to dostajesz i prędzej czy później spada nagroda , lub...kara . Dobrych emocji i morza miłości kochani ❤️❤️❤️dobrego dnia życzymy z moim wnukiem @kotsztos

- dodała.

Internauci natychmiast odpowiedzieli - również życzyli kociej babci miłego dnia. Zachwycił ich także wpis Pani Evy.

?Ale dużo czułości, piękne?❤️

Uwielbiam koty,sama mam dwa.A do rudych mam szczegolna slabosc?

Serdeczności i dużo miłości ?

- czytamy w komentarzach.

Eva Minge w formie

Eva, choć na co dzień zajmuje się projektowaniem ubioru, aktywnie działa w mediach społecznościowych, komentuje skandale i obnaża brak szacunku, z którym bardzo często stykają się gwiazdy. Minge nie pozostaje obojętna na hejt. I słusznie - tylko gdy rozmawiamy o problemie, zbliżamy się do jakiegokolwiek rozwiązania. Ponadto Eva stara się doceniać każdy dzień i każdą chwilę, o czym również często pisze na swoim Instagramie. W sierpniu Minge pokazała swoją zabójczą sylwetką, a w opisie podała sposób na poprawę humoru i "pokolorowanie" nawet najbardziej szarego dnia. Przeczytaj ku inspiracji:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wstałam dzisiaj z poczuciem ....że wszystko jest do d....y. Mieście takie stany ? Jasne , ze tak. Żadnego konkretnego powodu , choć w tle wibruje kilka małych . Ale w tym wieku wiem już , ze życie bez tej wibracji raczej nie istnieje . Popatrzyłam na niebo , wzięłam prysznic , ubrałam stary, sprawy strój plażowy i postanowiłam się poopalać . Dzień wolny w końcu się trafił a nad morze szkoda czasu gnać na kilka godzin , nad jeziorem jeszcze komary a na moim ogrodzie jest ok . Wzięłam butelkę wody , rozłożyłam szary koc w kolorze mojego nastroju na kanapie i rozłożyłam się na tarasie . A może by tak inaczej ...pomyślałam leżąc już w słońcu . Podniosłam się , włożyłam najlepszy strój z kolekcji na kolejne lato, obłędne plażowe kolczyki i pomalowałam usta pomadka w kolorze czerwonego wina z filtrem i kompletnie wodoodporną. Butelkę wody zamieniłam na świeżo wyciskany sok pomarańczowy , kilka kostek lodu , wszystko w kryształowej szklance . Dorzuciłem karafkę kryształową z wodą i kubełek lodu w różowym kolorze i malinowym smaku . Z ogródka zerwałem kilka listków mięty i rozłożyłam żółty ręcznik na szarym kocu . Kupiłam „Filary ziemi” Ken Follett i kilka godzin słuchałam eBook popijając zimne napoje , rodem z dobrej, morskiej kafejki . Czasem dobijamy swój własny nastrój ,wbijając w niego stare, zardzewiałe gwoździe ...a wystarczy uznać fakt bycia w domu za komfort , który zasługuje także na kolorowe wstążki i fajerwerki . W końcu mamy niedziele , dzień święty czy tez świąteczny i od nas zależy czy zechce się nam ,trochę go pokolorować . Zauważyłam, ze z wiekiem i zasiedzeniem w związkach robimy sami z siebie , za zamkniętymi drzwiami cierpiętników . Trudno nie zawsze jest ten czas , kiedy możesz grzać się w luksusowym kurorcie , eksponując zdobycze mody ? , można wiec sobie ten kurort urządzić ??‍♀️a potrzebę ekshibicjonizmu plażowego zaspokoić na instagramie ???? . Poza wzornictwem mam pasje pomagania ludziom i ta pasja powoduje , ze stykam się codziennie z ludźmi z podwyższonej grupy ryzyka. To co widzę na zdjęciach moich znajomych , którzy przebywają obecnie na plażach przeraża mnie. Czy rzeczywiście musimy tego lata przywieźć do naszych miast, wsi koronę ?

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Minge o sekretach swojego sukcesu opowiadała w naszym programie. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Honorata Skarbek zdradza sekret swojej diety. Gwiazda w dwa miesiące zrzuciła 11 kilogramów

Oliwia Bieniuk o mamie: "Codziennie o niej myślę". Jak pamięta Annę Przybylską?

Monika Mrozowska pochwaliła się radosną nowiną. "Jestem w ciąży"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości