Gwiazdy

Edyta Pazura spędza czas nad basenem i nalega: "Nie patrz na moje brudne stopy"

Gwiazdy

Edyta Pazura

Pogoda dopisuje, a my coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Słoneczny weekend postanowiła wykorzystać także Edyta Pazura, która wraz z rodziną wolny czas spędziła przy basenie. Na Instagramie żona Cezarego pochwaliła się serią zabawnych zdjęć. Jedno z nich szczególnie zwróciło uwagę fanów.

Edyta Pazura i błogi weekend z rodziną

Edyta Pazura znana jest z ogromnego dystansu i poczucia humoru. W mediach społecznościowych potrafi rozbawić swoich fanów, a także zaangażować ich w dyskusje dotyczące wielu życiowych tematów. W miniony weekend żona Cezarego Pazury opublikowała w sieci kilka zdjęć. Wśród nich znalazły się zarówno kadry z ukochanym, z różowym dmuchanym flamingiem, jak i fotografia wykonana przy basenie. Jak się okazało, ta ostatnia poruszyła fanów najbardziej. Uśmiechnięta Edyta, pozująca w dziewczęcej sukience, post opatrzyła opisem, który szybko podłapały internautki. Kobieta w żartobliwy sposób podkreśliła, aby nie zwracać uwagi na jej brudne stopy. Fanki przyznały natomiast, że zachowanie Edyty świadczy o naturalności i jest po prostu ludzkie.

Grunt to być zadowolonym z siebie #niePatrz #naMoje #brudneStopy

- pisała Edyta.

Fani dopatrzyli się szczegółów

Pod nowym postem Edyty momentalnie pojawiły się pierwsze komentarze. Fanki zachwycały się kreacją kobiety, a także nie omieszkały zwrócić uwagi na jej stopy. Jak przyznały, brudne nogi świadczą o udanym dniu. W końcu przebywanie na świeżym powietrzu w tak wspaniałą pogodę sprawia nam wiele radości. Po ostatnich chłodnych miesiącach i surowych obostrzeniach wszyscy jesteśmy tego spragnieni.

- "Nie da się nie patrzeć, próbowałam"

- "To właśnie jest idealne zdjęcie-prawdziwe po prostu ludzkie"

- "Brudne stopy świadczą o udanym dniu"

- "Calineczka, a brudne stopy dodają jeszcze uroku" - pisali fani.

Edyta Pazura o podstępnej depresji. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Edyta Pazura o starzeniu się: "Kiedyś bardzo katowałam swoje ciało, żeby spróbować zatrzymać czas"

Edyta Pazura zapozowała topless: "Lubię w łóżku na boku". Internauci patrzą na jej tatuaż

Edyta Pazura wypoczywa topless nad jeziorem, a ktoś przerywa jej sielankę. "Przestańcie się w końcu kłócić i drzeć te swoje…"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości