Gwiazdy

Edyta Herbuś świętuje 5. rocznicę związku z ukochanym. "Przeznaczenie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś jest szczęśliwie zakochana. Od 5 lat tworzy udany związek z Piotrem Bukowieckim, producentem telewizyjnym. Z okazji kolejnej rocznicy tancerka pokazała ich wspólne, romantyczne zdjęcia. Pozują na tle zachodzącego słońca i czule się całują.

 Edyta Herbuś - związki

Znana tancerka Edyta Herbuś po kilku nieudanych związkach wreszcie trafiła na właściwego partnera i odnalazła prawdziwą miłość. Jej drugą połówką jest Piotr Bukowiecki, producent telewizyjny. Wcześniej gwiazda spotykała się m.in. z Tomaszem Barańskim, Maciejem Kawulskim i Mariuszem Trelińskim.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Edyta i Piotr są parą od 5 lat. Początkowo ukrywali swój związek przed mediami. Dopiero w 2018 roku po raz pierwszy pokazali się publicznie podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Wówczas wyszło na jaw, że ich relacja trwa już od dłuższego czasu.

- Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień - powiedziała Herbuś w jednym z wywiadów.

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z partnerem

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki są ze sobą bardzo szczęśliwi. Świętują właśnie 5. rocznicę związku i z tej okazji tancerka pochwaliła się w mediach społecznościowych romantycznymi zdjęciami z ukochanym. Wspólnie pozują, całują się i przytulają. Do fotografii dołączyła też cytat o miłości. - Dlaczego nie spotkaliśmy się wcześniej? Zapytał... Wpatrzona w niego zakochanym wzrokiem, odpowiedziała... - Bo może, gdybyśmy spotkali się wcześniej, nie rozpoznał byś mnie i nie zakochałbyś się we mnie, ani ja w tobie… Wszystko przychodzi we właściwym czasie. Ani za wcześnie, ani za późno. Dzieje się dokładnie w idealnym momencie. Spotkanie miłości, która jest przeznaczona, pojawia się dokładnie wtedy, gdy oboje jesteśmy na siebie gotowi ~ Sześćdziesiąt Sekund - napisała Edyta.

Fani cieszą się, że Herbuś ma u swego boku odpowiedniego partnera. - "Piękne zdjęcia. Tak to właśnie w życiu jest, że wszystko ma swój czas", "Przeznaczenie", "Razem najlepiej", "Cudownie", "Kolejnych wspaniałych rocznic. Niech miłość kwitnie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości