Gwiazdy

Dorota Wellman do uczestnika Big Brothera: "Jesteś homofobem?"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W ostatnim tygodniu z programem Big Brother pożegnał się Tomasz Urban. Jak wspomina swój udział w Domu Wielkiego Brata? Czego żałuje? Co będzie wspominał najlepiej, a co najgorzej?

Więcej:

Maciej Borowicz wyrzucony z "Big Brothera"!

  • Tomasz Urban o Big Brotherze
  • Tomasz Urban a homofobia
  • Karolina i Maciej. Kto odpadnie z Big Brothera?

Zobacz też:

Złamała regulamin Big Brothera. Ale to nie ona odpadła z programu!

Tomasz Urban o Big Brotherze

W ostatnim tygodniu z programem Big Brother pożegnał się Tomasz Urban. Jak ocenia program i swój udział w programie?

Pierwsze trzy dni były ciekawe, ponieważ wszyscy byliśmy zachłyśnięci w ogóle tym, że dostaliśmy się do Big Brothera. W pierwszy wieczór byliśmy bardziej zrelaksowani, m.in. dzięki odrobinie alkoholu. W kolejnych dniach byliśmy nadal tym wszystkim zachłyśnięci, ale zaczęliśmy bardziej się poznawać. Zaczęły powstawać większe sympatie. Dopiero po pierwszych nominacjach, większość z nas zdała sobie sprawę, że to rzeczywiście jest program, że to jest jakaś forma konkursu i że można tam coś wygrać lub stracić - powiedział Tomasz Urban w studiu Dzień Dobry TVN.

Tomasz Urban a homofobia

Dorota Wellman zadała w pewnym momencie pytanie do Tomasza Urbana:

Czy jesteś homofobem? - zapytała Wellman.

Było to nawiązanie do zachowania Tomasza, kiedy to zaczął śmiać się z Łukasza, że "sika na siedząco", tym samym nazwał go "dziewczyną". Tymi słowami Tomasz sprawił, że Łukasz zaczął płakać.

Nie, nie jestem homofobem! Wywodzę się z homofobicznych klimatów, z racji tego że Śląsk jest takim miejscem, gdzie mówi się to co się myśli. A jak się źle myśli, to się źle mówi. I Śląsk tak bardzo nie wybacza, jak na przykład Warszawa, która jest dużo bardziej otwarta. Ja z tego klimatu faktycznie pochodzę, te elementy są we mnie dość mocno zakorzenione. Natomiast u mnie homofobia kończy się na tym, że mnie po prostu nie interesuje, co kto robił. Uważam, że sprawy związane z własną seksualnością są sprawami prywatnymi i tyle - dodał Tomasz Urban.

Karolina i Maciej. Kto odpadnie z Big Brothera?

Przypomnijmy, w związku z tym że Maciej został wyrzucony z Big Brothera, w tym momencie nominowani są: Karolina, Justyna i Łukasz.

Więcej:

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości