Dzień Dobry Extra

Big Brother. Manuela Michalak, Alicja Walczak i Janusz Dzięcioł o nowych uczestnikach

Dzień Dobry Extra

Big Brother. Manuela Michalak, Alicja Walczak i Janusz Dzięcioł o nowych uczestnikach

Uczestnicy pierwszego Big Brothera: Manuela Michalak, Alicja Walczak i Janusz Dzięcioł pojawili się na inauguracji nowej edycji programu. Jak oceniają obecnych uczestników i dom, w którym zamieszkali? Odnajdują w którymś z nich siebie sprzed lat? Manuelę, Alicję i Janusza gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

Ruszyła nowa edycja słynnego "Big Brothera". Na inauguracji pojawili się mieszkańcy domu Wielkiego Brata z 2001 roku - Manuela Michalak, Alicja Walczak i Janusz Dzięcioł. Mieli okazję przyjrzeć się uczestnikom tej edycji. Odnajdują w którymś z nich siebie sprzed lat?

Tylko w Danielu widziałam podobieństwo do Janusza z racji tego, że jest dobrze zbudowany, silny, opanowany i spokojny. Natomiast drugiej Manuelki nie zauważyłam i samej siebie też nie odnalazłam.

- stwierdziła Alicja.

Natomiast Manuela oceniła obecny dom Wielkiego brata:

W tej chwili uczestnicy mają przestrzeń, wszystko właściwie, czego im trzeba

Manuela Michala, Alicja Walczak, Janusz Dzięcioł i Filip Chajzer

Fot. Manuela Michalak / Instagram

>>> Zobacz także:

Big Brother powrócił! Jakie wrażenia po pierwszym odcinku?

Big Brother 2019 w TVN7 – dlaczego ta edycja będzie wyjątkowa?

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Big Brotherze

Manuela Michalak zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji Big Brothera. Udział w programie uważa za fajną przygodę. Po jego zakończeniu razem z pozostałymi uczestnikami wystąpiła w dwóch filmach Jerzego Gruzy:"„Gulczas, a jak myślisz..." oraz "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja". W telewizji TVN przez 3 lata najpierw z Andrzejem Grabarczykiem, a następnie z Aleksandrą Wolf współprowadziła program Maraton uśmiechu.

Obecnie Manuela mieszka w Luboniu koło Poznania. W 2018 roku ukończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicz w Poznaniu. Jest dyrektorem generalnym na Polskę firmy rozprowadzającej włosy do przedłużania i właścicielką salonu fryzjerskiego.

W pierwszej edycji Big Brothera Janusz Dzięcioł wszedł do domu jako trzeci, a wyszedł ostatni, co onaczało, że został zwycięzcą. W nagrodę otrzymał 500 tys. zł, z czego 20 tys. przekazał na Dom Dziecka w Bąkowie, który do teraz regularnie wspomaga. Nigdy nie żałował, że zgłosił się do programu.

Przed Big Brotherem Janusz pracował jako strażnik miejski w Grudziądzu, po programie kontynuował pracę. W 2001 r. z sukcesami wystartował w wyborach samorządowych, a w 2007 r. zdobył mandat poselski. W 2011 r. ponownie został wybrany na posła. Po zakończeniu kadencji przestał zajmować się polityką. Od jakiegoś czasu jest na emeryturze i cieszy się wolnym czasem.

Dla Alicji Walczak udział w pierwszej edycji Big Brothera było wspaniałym przeżyciem i nie żałuje, że się zgłosiła do programu. Po wyjściu z domu Wielkiego Brata była najczęściej widywała się z Manuelą i Klaudiuszem Ševkoviciem.


Co sądzisz o tym artykule?
12
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
29.06.2020
Ruda
Piękne wspomnienia tylko jednej osoby najbardziej mi brak p Janusza dzięciola - cześć jego pamięci--wspaniały program
06.12.2019
Zbyszek...
Brawo Pani Alicjo...Jest pani bardzo wartościową kobietą i bardzo inteligentną...Pozdrawiam :)
21.03.2019
Alicja Walczak
Ja Alicja Walczak uczestniczka I edycji programu BB a także jako osoba ,zaproszona do programu Dzień dobry TVN za namowa osób czytających tę stronę jestem zmuszona napisać kilka informacji na mój temat . Widzę ,ze nic nie zostało uwzględnione.. Po programie BB pracowałam w TVN jako współprowadząca program z Oliwierem Janiakiem -Miss Polonia , zagrałam w filmach reż. Jerzego Gruzy "Gulczas a jak myślisz " i Yrek kosmiczna nominacja " ,Ukończyłam Wyższa Szkolę komunikacji Społecznej -politologia ,następnie zdobyłam tytuł mg. na Uniwersytecie Warszawskim jako dziennikarz . Kolejnym kierunkiem studiów była Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku i z racji tego wykształcenia jestem także artystką ,która zajmuje się sztuką ,malarstwem i fotografią. Jestem zmuszona dopisać te informacje o sobie ponieważ widzę,że autor tekstu nic o mnie nie wiedział.Pozdrawiam serdecznie Alicja Walczak I edycja Big Brothera , osoba widniejaca na zdjęciu