Gwiazdy

Mąż Dominiki Gwit porównał ją do grzyba. Co go do tego skłoniło?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Dominika Gwit

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są właśnie na urlopie na Kaszubach. Aktorka poprosiła męża, by zrobił jej kilka zdjęć. W letniej sukience pięknie się prezentowała, jednak jeden element stylizacji zwrócił uwagę fotografa. Co go rozbawiło?

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski - związek

Dominika Gwit od wielu lat jest w związku z Wojciechem Dunaszewskim. Pobrali się cztery lata temu, dokładnie 7 lipca 2018 roku. Uroczystość odbyła się w tajemnicy. Dopiero podczas wesela zaproszeni goście pokazali w mediach społecznościowych filmy i zdjęcia z nowożeńcami. Aktorka często w wywiadach opowiada o tym, w jak wspaniałym i szczęśliwym jest związku.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą, niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na bal - wyznała jakiś czas temu Dominika w wywiadzie dla "Gali".

Dominika Gwit na wakacjach

Gwit i Dunaszewski spędzają urlop na Kaszubach. W mediach społecznościowych pokazują, jak spędzają czas, świetnie się ze sobą bawiąc. Dominika poprosiła ukochanego, by zrobił jej kilka pamiątkowych zdjęć. Włożyła kwiecistą sukienkę, a na jej głowie zagościł słomkowy kapelusz. Dodatek do stylizacji rozbawił małżonka aktorki.

- Odpoczywam i całusy na weekend ślę. Mąż robi mi zdjęcia i mówi: "Dziwnie założyłaś ten kapelusz. Wyglądasz jak grzyb"... Więc cóż... pozdrawiam Was grzybowo. Apropos... Zebraliście coś tego lata? - napisała aktorka.

Fani w komentarzach docenili poczucie humoru Dominiki Gwitt i Wojtka Dunaszewskiego. - "Moja piękna", "Jesteś fajnym grzybem", "Fajniejszego grzyba nie widziałam", "Grzyb jak najbardziej jadalny", "Bardzo ładnie pani wygląda", "Twój mąż jest wspaniały", "I tak trzeba żyć! W harmonii z naturą i sobą. I z takim pięknym, szczerym uśmiechem, jak Twój!" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości