Gwiazdy

De Mono wystąpi podczas "Top of the Top Festival". "Będą fantastyczni artyści, świetne piosenki i genialna zabawa"

Gwiazdy

17 sierpnia na scenie "Top of the Top Festival" podczas koncertu #FOREVER YOUNG wystąpi zespół De Mono. Jak mówią muzycy, dla nich wszystko zaczęło się w Sopocie. To magiczne miejsce, do którego wracają. Co zaprezentują w tym roku? Szczegóły zdradzili w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

De Mono na "Top of the Top Festival"

W tym roku De Mono zaprezentuje swoje hity, które są wszystkim dobrze znane. Do Sopotu przyjechali z dwoma utworami "Miasto nocą" i "Póki na to czas". Jak obiecują, to będzie magiczny wieczór.

- Pierwszy raz w Sopocie byliśmy w 89-ym roku. To bardzo ważny dla nas występ, bo tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło - wyznał Andrzej Krzywy.

Pojawienie się na tej scenie było wyróżnieniem. Dlatego przed telewizorami zbierali się znajomi i rodzina, żeby oglądać i wspierać początkujący wówczas zespół. Tak jest również dzisiaj, czują wsparcie od swoich najbliższych.

- Wszyscy z wielką przyjemnością oglądają, bo wiedzą, że będą po pierwsze fantastyczni artyści, świetne piosenki i myślę, że genialna zabawa - mówił Piotr Kubiaczyk.

Scena w Sopocie - wyjątkowa dla artystów

Wielu artystów podkreśla, że sopocka scena jest dla nich bardzo ważna. Bardzo chętnie na niej występują, a festiwalowy czas jest szczególny.

- Ja myślę, że to jest ta magia Opery Leśnej, która od zawsze, dla wielu pokoleń jest taką mekką muzyczną. Mimo zmian ustrojowych, mimo zmian stylistycznych cały czas ma tę magię, która działa na wszystkich - wyjaśnił Kubiaczyk.

- To miejsce kiedyś dawało przepustkę na koncerty do całej Polski. To było marzenie wszystkich młodych muzyków, żeby tu wystąpić - dodał Krzywy.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości