De Mono

  De Mono

  Z okazji Dnia Kobiet na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół De Mono prowadzony przez Marka Kościkiewicza. Grupa wykonała utwór "Drzewa". To kolejny singel promujący płytę "Enter".

  W życiu Marka Kościkiewicza przyszedł czas na zmiany. Rozwód, nowy związek, nowa płyta i nowe mieszkanie, do którego Marek Kościkiewicz zaprosił dziennikarkę Dzień Dobry TVN Katarzynę Olubińską. Zobaczcie, jak mieszka wokalista i, gdzie pracuje. Czy Kościkiewicz potrafi gotować? Jak wygląda jego sypialnia? Czy duża różnica wieku pomiędzy nim a jego nową partnerką jest zaletą, czy może wadą? Jakie piosenki usłyszymy na nowej płycie Marka Kościkiewicza? O tym wszystkim Marek Kościkiewicz opowiedział Katarzynie Olubińskiej.

  Już dziś o 20.00 w sopockiej Operze Leśnej: #idance … MORZE PRZEBOJÓW czyli duża dawka dobrej energii oraz przeboje, które zna cała Polska. Na scenie wystąpią: Kayah, Andrzej Piaseczny, Kombii, Anna Wyszkoni, Blue Cafe, De Mono, Mesajah, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Wanda i Banda, Oddział Zamknięty, LemON, Projekt Rudnik, Mariusz Totoszko oraz Mr. Zoob. Imprezę poprowadzą: Gabi Drzewiecka oraz Filip Chajzer. Zapraszamy serdecznie!

  W tym roku De Mono obchodzi 30-lecie swojej działalności. W Dzień Dobry TVN Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk powiedzieli o swoim rockandrollowym życiu sprzed lat, sukcesie wydanej ostatnio płyty i swojej publiczności. Kiedy pojawi się ich kolejny album?

  Na scenie muzycznej niezmiennie panują już 26 lat. Mają na swoim koncie 12 płyt. Zespół De Mono wykonał na naszej scenie, premierowo, po raz pierwszy w telewizji, swój najnowszy utwór "Nigdy tak jak dziś". Oczywiście w stereo:)

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: słynny Gordon Ramsay powiedział o niej "Nie chciałbym z nią zostać sam na sam w pokoju". U nas: Magda Gessler prosto z castingów Masterchefa. W programie także: co z kobietą robi miłość? Przekonacie się na planie teledysku Haliny Mlynkowej w Słowacji. A potem: w cztery oczy z najzabawniejszym duetem w Hollywood: Drew Barrymore i Adamem Sandlerem. Zapraszamy w niedzielę od 8:30!

  Niedawno zespół De Mono zagrał świąteczny koncert dla więźniów i służby więziennej Zakładu Karnego w Grójcu. To nie jest ich pierwszy występ za kratami. Kto ich do tego namówił? Jakie emocje towarzyszą występowi w więzieniu?

  W tym roku przed Andrzejem Krzywym dwa wielkie wyzwania. Czekają go osiemnastki jego córek. Dziewczyny postawiły sprawę jasno- żadnych wspólnych imprez! Czy w innych kwestiach też są takie bezkompromisowe? Czy tego nauczyły się od taty? W studiu Dzień Dobry TVN rockman i tata Andrzej Krzywy wraz z córkami. Czy rockowy tato wychował rockowe córki?

  Na co dzień wyluzowani, w Dzień Dobry TVN założyli marynarki, białe koszule i muszki. Okazja ku temu jest wyjątkowa. De Mono obchodzi swoje dwudziestopięciolecie! Z tej okazji przygotowali dla swoich fanów nie lada gratkę, trasę koncertową, która przebiegać będzie przez największe polskie filharmonie aż do warszawskiej Sali Kongresowej. Dla Was przygotowali niespodziankę - specjalną, elegancką, wyśmienitą, kuchnię wiedeńską. Na wysokim C!

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespól De Mono tym razem w rytmie słonecznego reggae! Piosenka „Spiekota” promuje nową płytę zespołu pod tym samym tytułem. Została wydana z okazji 25-lecia istnienia grupy, której liderem jest Andrzej Krzywy. Na czacie, w kawiarence TVN Cafe Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk odpowiadali na pytania zawsze dociekliwych internautów, a Kindze Rusin zdradzili, dlaczego wracają do korzeni?