Gwiazdy

Kosmiczne #hot16challenge2 zespołu De Mono. „Coś rakieta mi się psuje, chyba wirus atakuje”

Gwiazdy

Kosmiczne #hot16challenge2 zespołu De Mono. „Coś rakieta mi się psuje, chyba wirus atakuje”

Do grona osób biorących udział w #hot16challenge2 dołączył zespół De Mono, który zaskoczył swoim pomysłem na aranżację. Grupa przeniosła nas bowiem w kosmiczną przestrzeń. To trzeba zobaczyć.

De Mono w #hot16challenge2

Mieliśmy okazję zobaczyć już wiele raperskich popisów gwiazd polskiego show-biznesu w ramach #hot16challenge2. W ich gronie znalazł się również zespół De Mono, który stworzył iście kosmiczny utwór.

Siostry i lekarze pięknie wam dziękuję, chciałbym was uściskać, lecz nie wyląduję. (…) Coś rakieta mi się psuje, chyba wirus atakuje

- możemy usłyszeć z ust Andrzeja Krzywego.

Wokalista zadbał o całą aranżację, strój, a nawet miał odpowiednio zmodyfikowany głos. Po wykonaniu wszystkich swoich wersów nominował kolejne osoby. Byli to: Mirosław Hermaszewski, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Jurek Owsiak, Dominika Kulczyk, Armin Bezler oraz Donald Trump.

YouTube, kanał DeMono Oficjalnie

Na czym polega #hot16challenge2?

#hot16challenge2 jest kontynuacją akcji z 2014 roku, którą ponownie zainicjował raper Solar. Zasady są proste: nominowana osoba ma 72 godziny na stworzenie własnych rapowanych 16 wersów. Potem zaprasza kolejne osoby. Wyzwanie wspiera walkę z koronawirusem, więc wszyscy biorący w nim udział mogą wpłacić pieniądze na rzecz szpitali i lekarzy. Do tego samego zachęcają też wszystkich swoich obserwujących. Kwota jest dowolna, a link do zbiórki znajduje się tutaj.

Wśród znanych osób, które rapowały w #hot16challenge2 znaleźli się: Beata Kozidrak, Anja Rubik, Monika Brodka, Marcin Prokop, Kasia Moś, Kayah, Cleo czy Maryla Rodowicz. 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
55
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
25.05.2020
Fachowiec
Super wykonanie! Każdego znam ale kim jest ten Armin Bezler?