Gwiazdy

Sześć lat Darii Ładochy w Dzień Dobry TVN! Zobacz, jak się zmieniała [GALERIA]

Gwiazdy

Aktualizacja:

Daria Ładocha, kucharka a teraz także prezenterka telewizyjna, po raz pierwszy w studiu Dzień Dobry TVN zawitała sześć lat temu! Z tej okazji odpowiedziała na kilka naszych kulinarnych pytań. Zobacz, czym Daria dodaje sobie energii...

Daria Ładocha pojawiła się w Kuchni Dzień Dobry TVN w 2014 roku i od razu skradła serca widzów. Prawie w każdy czwartek, przyrządza dla nas oraz dla was pyszne i zbilansowane potrawy. A o zdrowym i świadomym odżywianiu wie naprawdę dużo, poza prowadzeniem bloga i programów telewizyjnych jest także trenerką kulinarną.

Gotowanie wg Darii Ładochy

Bez jakich trzech składników nie wyobraża sobie gotowania? A jakie miejsce na mapie skradło jej kulinarne serce? I co najczęściej je na śniadanie? Na te wszystkie pytania Daria odpowiedziała w powyższym wideo.

Daria Ładocha w Dzień Dobry TVN

Podczas sześciu lat w programie wiele się zmieniło. Studio Dzień Dobry TVN przeszło metamorfozę, a wraz z nim nasi goście oraz prowadzący. Daria wydała kolejne książki, wygrała 2. edycję "Agent Gwiazdy", a na planie naszego programu stworzyła dwa formaty: "O(d)żywieni" oraz "Kuchnia Widza". W marcu tego roku zadebiutuje w nowej roli - poprowadzi telewizyjne show "Ameryka Express".

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości