Gwiazdy

Czas na "No Time To Die". Billie Eilish prezentuje piosenkę do nowego filmu o agencie 007

Gwiazdy

Aktualizacja:
x-news

Długo na to czekaliśmy! Billie Eilish udostępniła utwór do filmu o Jamesie Bondzie. "Niech żyje 007!" - podkreśla brat artystki Finneas O’Connell, który jest współautorem piosenki.

Nowa piosenka Billie Eilish - do filmu o agencie 007

18 lutego Billie Eilish wykona utwór na żywo podczas gali Brit Awards. Specjalnymi gośćmi występu będą Hans Zimmer oraz Johnny Marr. Za produkcję „No Time To Die” odpowiadają brat wokalistki – Finneas oraz Stephen Lipson , orkiestrę zaaranżowali Hans Zimmer i Matt Dunkley, a na gitarze gra Johnny Marr. 18-letnia wokalistka jest najmłodszym wykonawcą oraz autorem piosenki do Bonda.

Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli, w oficjalnym oświadczeniu napisali: „Utwór został wspaniale dopasowany do emocjonalnej historii, którą chcemy przekazać w filmie”.

To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku

- skomentowała Billie Eilish.

Brat artystki Finneas dodaje: – O takich rzeczach marzy się przez całe życie. Nie ma bardziej ikonicznego połączenia muzyki i kina niż „Goldfinger” czy „Żyj i pozwól umrzeć”. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że możemy zagrać małą rolę w tak legendarnej franczyzie. Niech żyje 007!

Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna spójność oraz talenty są majstersztykiem. Nie mogę doczekać się aż publiczność usłyszy, jaką piosenkę przygotowali ci wyjątkowi artyści. Świeża perspektywa, która z pewnością będzie cieszyć wiele pokoleń po nas

– mówi Cary Joji Fukunaga, reżyser filmu „Nie czas umierać”.

Fenomen Billie Eilish

Artystka jest najmłodszą, bo zaledwie 18-letnią piosenkarką w historii, która otrzymała szansę nagrania piosenki do filmu o agencie 007. Tym samym Billie dołączyła do zaszczytnego grona gwiazd tj. Adele, Tina Turner, Gladys Knight, Madonna, Paul McCartney i Nancy Sinatra. Młoda i energiczna piosenkarka za swoją twórczość została w tym roku nagrodzona także czterema nagrodami Grammy. Otrzymała je w kategoriach: piosenka roku, album roku, kompozycję roku oraz nagrodę dla nowej artystki. Sukces ten zawdzięcza płycie "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" (2019) oraz singlowi "Bad Guy".

Nowa część filmu o losach Bonda zatytułowana "Nie czas umierać" w kinach pojawi się 3 kwietnia 2020 roku. W rolę Bonda wcieli się Daniel Craig. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga, natomiast w komponowaniu muzyki Hansa Zimmera wspomoże Johnny Marr.

Wyświetl ten post na Instagramie.

“No Time To Die” OUT NOWWWWWW

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości