Gwiazdy

Córka Magdy Femme wydała swój pierwszy singiel. "Nigdy jej do tego nie namawiałam"

Gwiazdy

Mateusz Jagielski/East News

Magda Femme to jedna z wokalistek, która popularność zyskała dzięki występom z grupą Ich Troje. Po odejściu z zespołu artystka rozpoczęła karierę solową. Dziś pierwsze kroki na scenie stawia jej 13-letnia córka Nel. Posłuchaj jej debiutanckiego singla.

Magda Femme – czym się zajmuje?

Magda Femme w latach 1995-2001 koncertowała wraz z grupą Ich Troje. To właśnie wtedy zdobywała doświadczenie sceniczne, a także zyskała rozpoznawalność. Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim artystka wzięła sprawy w swoje ręce i rozpoczęła solową karierę. Jednym z utworów, który stał się hitem, był singiel "Kłamstwo". W 2014 roku Magda Femme wydała płytę "Retro Love", natomiast w 2019 zaprezentowała utwory "Słabo kłamiesz" i "Nie mów mi, że jest za późno".

Jakie plany zawodowe ma obecnie wokalistka? Magda w czerwcu gościła w Dzień Dobry TVN i przyznała, że na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Praca jest dla niej tylko dodatkiem.

- Cały czas działam twórczo, a to celebryctwo już dawno temu przestało mnie interesować. Pandemia wprawdzie odpuściła, ale mamy wrażenie, że tylko na chwilę. Dlatego chcemy wykorzystać ten czas i zrobić jak najwięcej. Skończyłam właśnie nagrywanie swojego singla i mam nadzieję, że już niedługo powstanie do niego teledysk - powiedziała w Dzień Dobry TVN Magda Femme.

Córka Magdy Femme debiutuje na scenie

Dobre wieści przekazała nie tylko Magda, ale także jej 13-letnia córka. Jak się okazuje, nastolatka bardzo szybko postanowiła iść w ślady mamy. Nastolatka właśnie rozpoczyna swoją muzyczną działalność - Nel zaprezentowała fanom debiutancki singiel "Poplątane myśli".

W zapowiedzi wyjaśnione zostało, że piosenka jest opracowaniem utworu "Drivers License" Olivii Rodrigo, która zgodziła się na stworzenie polskiej wersji jej przeboju. Autorami tekstu jest Magda Femme oraz Michał Zawidzki.

Ona wychowała się na podłodze w studio, w telewizji. Ten świat bardzo dobrze zna. Ja wiem, że to nie jest łatwa praca i nigdy jej do tego nie namawiałam, ale było do przewidzenia, że ona zacznie śpiewać. Śpiewa już dawno, uczymy się razem

- powiedziała w Dzień Dobry TVN Magda Femme.

Nel przyznała natomiast, że mama bardzo dobrze uczy ją śpiewania. Podczas nagrywania singla czuła się jednak lekko zestresowana jej obecnością. - Kiedy ona stanęła przed mikrofonem, chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek, co ja zrobiłam. Aż Michał mnie wyrzucał ze studia - dodała Magda.

Zobacz wideo: Magda Femme niedawno skończyła 50 lat. Jak wygląda jej życie?

Zobacz także:

Anna Cieślak szczerze o problemach ze zdrowiem psychicznym. "Młodzi ludzie mają problem z tożsamością"

Halejcio pokazała zdjęcie dziecka z maskotką. Dowbor: "Myślałem, że to orzeł z legendarnej sukienki"

Anna Lewandowska zabrała dzieci do pracy. "Cieszę się, że mogą widzieć jak mama spełnia się zawodowo"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości