Gwiazdy

"Chyłka - Rewizja" - Player zaprasza na specjalny pokaz przedpremierowy

Gwiazdy

Aktualizacja:
Chyłka - Rewizja

Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy fanów przygód mecenas Chyłki. Będą oni mogli wcześniej obejrzeć pierwszy odcinek trzeciej serii popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Specjalny, przedpremierowy i darmowy pokaz "Chyłki-Rewizja" odbędzie się w sobotę 3 października na Player.pl. Wystarczy mieć tylko specjalny kod. Zobacz, jak go uzyskać.

"Chyłka - Rewizja" - przedpremierowy pokaz na Player.pl

Miłośnicy prawniczych potyczek mecenas Joanny Chyłki, w którą wciela się Magdalena Cielecka, mogą wcześniej obejrzeć pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu. Specjalny pokaz odcinka inaugurującego serię "Chyłka-Rewizja" odbędzie się 3 października na Player.pl. Zostanie on zorganizowany z okazji trwającego właśnie Festiwalu Cyfryzacji i otwarcia facebookowej grupy @Player BLIŻEJ.

Co trzeba zrobić, żeby go obejrzeć? Umożliwi to wpisanie specjalnego kodu, który pojawi się na grupie @Player BLIŻEJ w sobotę 3 października o godz. 18:00. Dzięki niemu od 19:00 do 22:00, w wygodnej dla siebie porze, będzie można śledzić losy bohaterów ulubionego serialu.

"Chyłka - Rewizja" - streszczenie 3. sezonu

W 3. sezonie serialu Joanna Chyłka zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klientem będzie mężczyzna, który po stracie żony i córki, ma otrzymać dużą sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. Stanie się on jednak głównym podejrzanym w sprawie.

W trzecim sezonie Chyłka znowu bierze sprawy nie do obrony, bo to jest jej casus i jej konik, ale przede wszystkim Chyłkę w trzecim sezonie widzimy na dnie. Widzimy ją rzeczywiście zdegradowaną, wyrzuconą z kancelarii, prowadzącą jakieś małe stoisko porad prawnych, borykającą się z uzależnieniem od alkoholu, samotną

- zdradziła w jednym z wywiadów Magdalena Cielecka.

"Chyłka-Rewizja" - twórcy

Do obsady znanej z "Zaginięcia" oraz "Kasacji" dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski i Małgorzata Klara.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz.

"Chyłka-Rewizja" - gdzie oglądać

"Chyłkę-Rewizję" można oglądać w serwisie Player, gdzie dostępny jest też pierwszy i drugi sezon serialu.

Festiwal Cyfryzacji

Specjalny pokaz pierwszego odcinka "Chyłki-Rewizja" odbędzie się 3 października z okazji trwającego od 1 do 10 października Festiwalu Cyfryzacji. To największa inicjatywa technologiczno-edukacyjna w Polsce. Przez 10 dni Polacy mogą za darmo rozwijać cyfrowe kompetencje i zrozumieć działanie najnowszych technologii.

W tym roku całość wydarzenia została przeniesiona do przestrzeni online , co dodatkowo ułatwi dostęp do wszelkich inicjatyw i materiałów.

Partnerem strategicznym Festiwalu Cyfryzacji po raz drugi została TVN Grupa Discovery, pod marką Player.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Cyfryzacji!

Zobacz też:

"Chyłka-Rewizja" - zdjęcia zakończone. Magdalena Cielecka: "Teraz trochę sobie poleżę"

Nadchodzi trzeci sezon "Chyłki". Magdalena Cielecka opublikowała pierwsze zdjęcie z planu

"Chyłka". Co Magdalena Cielecka ma wspólnego ze swoją bohaterką?

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości