Gwiazdy

"Chyłka-Rewizja" - zdjęcia zakończone. Magdalena Cielecka: "Teraz trochę sobie poleżę"

"Chyłka-Rewizja" - sesja zdjęciowa

TVN

Gwiazdy

"Chyłka-Rewizja" - zdjęcia zakończone. Magdalena Cielecka: "Teraz trochę sobie poleżę"

"Chyłka-Rewizja" - sesja zdjęciowa

TVN

Ostatni klaps padł na planie trzeciego sezonu "Chyłki". O zakończeniu zdjęć poinformowała grająca w serialu główną rolę Magdalena Cielecka. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym leży wyczerpana. Fani nie mogą się doczekać efektów jej ciężkiej pracy. 

"Chyłka-Rewizja" - koniec zdjęć 

Trzeci sezon "Chyłki" coraz bliżej. Zdjęcia do kolejnej części serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza właśnie się skończyły. Informację taką przekazała Magdalena Cielecka, która wciela się w tytułową postać. 

Zdjęcia do trzeciego sezonu Chyłka zakończone! dziękuję moim wspaniałym kolegom aktorom, z Filip Pławiak na czele ?, reżyserom Łukaszowi Palkowskiemu i Markowi Wróblowi, producentom z Aktiv Media @Viola Zaorska i Agnieszka Sandecka, calej ekipie oraz najlepszemu cateringowi na świecie, @Krzysiek Gąsowski ? a także TVN oraz player.pl ? Szymon Szczesniak Photography

- napisała aktorka na Facebooku.

Natomiast na Instagramie poinformowała fanów, że po ciężkiej pracy potrzebuje wypoczynku . 

Teraz trochę sobie poleżę

- zapowiedziała Magda Cielecka. 

Fani z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki serialu. Są pod wrażeniem gry Magdaleny Cieleckiej i już nie wyobrażają sobie nikogo innego w roli Chyłki.  

❤️czekamy na udostępnienie efektów ciężkiej pracy
Ta postać w Pani wykonaniu jest fenomenalna ?? Cała seria przeczytana i Joanna w wyobraźni ma Pani twarz, dziękuję ? liczę na przynajmniej 11 serii ❤️
Nie mogę się doczekać aż pojawi się trzeci sezon?❤️?Nie mogę się doczekać aż pojawi się trzeci sezon?❤️?
Czekam na 3 sezon ? Chyłka i w książce i w Pani wykonaniu jest The Best ???
Wspaniale ?, teraz pozostało cierpliwie czekać ? Pani jest fenomenalna w tej roli i moim zdaniem pasuje idealnie. Teraz jak czytam dalsze części książki, to Chyłka właśnie tak wygląda ?

- czytamy w komentarzach.

"Chyłka-Rewizja" - streszczenie 3. sezonu

W 3. sezonie serialu Joanna Chyłka zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klientem będzie mężczyzna, który po stracie żony i córki, ma otrzymać dużą sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. Stanie się on jednak głównym podejrzanym w sprawie.

W trzecim sezonie Chyłka znowu bierze sprawy nie do obrony, bo to jest jej casus i jej konik, ale przede wszystkim Chyłkę w trzecim sezonie widzimy na dnie. Widzimy ją rzeczywiście zdegradowaną, wyrzuconą z kancelarii, prowadzącą jakieś małe stoisko porad prawnych, borykającą się z uzależnieniem od alkoholu, samotną

- zdradziła w jednym z wywiadów Magdalena Cielecka.

"Chyłka-Rewizja" - twórcy

Do obsady znanej z "Zaginięcia" oraz "Kasacji" dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski i Małgorzata Klara.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz.

"Chyłka-Rewizja" - gdzie oglądać

"Chyłkę-Rewizję" będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu.

Magdalena Cielecka o sukcesie "Chyłki": Przerosło to moje oczekiwania. Obejrzyj wywiad:

x-news

Zobacz też:

Sukces serialu „Chyłka – Zaginięcie”. Produkcję doceniono na międzynarodowym festiwalu

Nadchodzi trzeci sezon "Chyłki". Magdalena Cielecka opublikowała pierwsze zdjęcie z planu

O pisaniu z Remigiuszem Mrozem: "To uzależnienie, ale całkiem przyjemne" [WYWIAD] 

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry Wakacje

Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0