Gwiazdy

"Nie mogę się doczekać!" Chris z "Hotelu Paradise" zostanie ojcem. Jak na tę wieść zareagowała jego była partnerka Marietta?

Gwiazdy

Krzysztof Ducki

Chris z "Hotelu Paradise" (Krzysztof Ducki) pochwalił się szczęśliwą nowiną. Opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie pozytywnego testu ciążowego i w taki sposób oznajmił internautom, że wraz z partnerką Moniką spodziewają się dziecka. Co na to Marietta?

Krzysztof Ducki i Marietta Witkowska zwyciężyli pierwszą polską edycję programu "Hotel Paradise". Po zakończeniu emisji para zdecydowała się rozwijać swoją relację i zamieszkali razem. Dlatego fani w czerwcu byli zszokowani, gdy za pośrednictwem Instagrama ogłosili rozstanie. Powodem okazały się dzielące ich różnice.

Chris z programu "Hotel Paradise" ma nową partnerkę

Krzysztof Ducki po rozstaniu z Mariettą szybko odnalazł jednak miłość. Jego serce skradła modelka Monika. We wrześniu gwiazdor programu zamieścił ich wspólną fotografię. Teraz weszli na kolejny etap w związku, o czym mężczyzna poinformował na swoim profilu na Instagramie.

Chris z "Hotelu Paradise" zostanie ojcem

Na zdjęciu widzimy pozytywny wynik testu ciążowego i drzemiącego Chrisa.

- Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. Będę tatą! Nie mogę się doczekać! Czekamy na Ciebie! – napisał.

A jak na tę wieść zareagowali fani?

  • Ale super wiadomość! Gratulacje
  • Będziecie wspaniałymi rodzicami
  • Wow! Gratulacje

- czytamy.

W komentarzach nie zabrakło zatem gratulacji od fanów, ale co ciekawe pojawiły się również słowa od eks Chrisa - Marietty. Napisała po prostu: "Gratulacje" i dorzuciła dwie uśmiechnięte emotikony.

Zobacz też:

Agata Rubik zaszalała w święta. "O szacun, u mnie gluten też to robi"

Paulina Smaszcz podsumowuje bieżący rok: "Rozwód, choroba, śmierć znajomych, zawody ludźmi. Ile można znieść i unieść?"

Radosław Majdan pokazał prezent od teściowej. "W tym roku sama sobie wysoko zawiesiła poprzeczkę"

Zobacz wideo: Marietta i Chris zwycięzcami „Hotel Paradise”. „Wszystko zrobiłam tak jak zrobiłabym w życiu prywatnym”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości