Gwiazdy

Catherine Zeta-Jones konkurencją dla Gwyneth Paltrow? Gwiazda stworzyła swoją markę

Gwiazdy


Catherine Zeta-Jones pozazdrościła Gwyneth Paltrow i ruszyła ze swoją lifestyle’ową marką. 50-letnia aktorka chce zmienić wizerunek i mieć zajęcie, gdy jej dzieci będą dorosłe. Czy osiągnie sukces na miarę Goop? Zobacz, co znajduje się w ofercie Zety-Jones.

Catherine Zeta-Jones stworzyła swoją markę

Catherine Zeta-Jones konkurencją dla Gwyneth Paltrow? Gwiazda stworzyła swoją lifestyle’ową markę na miarę Goop. Paltrow od kilku lat systematycznie buduje własne imperium biznesowe, a należący do niej sklep internetowy to dynamicznie rozrastająca się platforma e-commerce.

Catherine Zeta-Jones najwyraźniej też chce zostać bizneswoman. W ofercie jej marki znajdują się m.in. wegańskie buty, szlafroki, kawa czy produkty do makijażu.

Wszystko, co zaprojektowałam, zrobiłam z pasji. Chciałabym, żeby ta marka była piękna, luksusowa, ale nadal osiągalna

- zachęca Catherine Zeta-Jones. Jej przyjaciele nie ukrywają, że 50-letnia aktorka ma nadzieję na sporą zmianę wizerunkową. Chce mieć też zajęcie na co dzień, gdy jej dzieci będą dorosłe.

Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones urodziła się w 1969 w Swansea (Walia). Brytyjska aktorka mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych z mężem Michaelem Douglasem, z którym ma dwoje dzieci - syna Dylana i córkę Carys.

Wystąpiła w takich filmach jak "Maska Zorro", "Osaczeni", "Przeboje i podboje", "Traffic", "Ulubieńcy Ameryki", Okrucieństwo nie do przyjęcia", "Terminal" czy "Ocean’s Twelve: Dogrywka". Za drugoplanową rolę w filmie "Chicago" została nagrodzona Oscarem.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Kanye West będzie kandydował na urząd prezydenta USA. Poprze go jeden z najbogatszych ludzi świata

Zjawiskowa Naomi Campbell pozuje nago w metrze. Fani: "Upewniłaś się wcześniej, że wszystko jest odkażone?"

Renata Kaczoruk zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. "Czuję ogromną różnicę jak jem pieczywo"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości