Gwiazdy

Bradley Cooper przez koronawirusa nie wychodzi z domu? Obawia się o zdrowie mamy

Gwiazdy

cover video/x-news

Choć pandemia koronawirusa trwa od początku roku, nie są jeszcze znane pewne sposoby zapobiegania chorobie. Ważne jest, by być cały czas ostrożnym i niepotrzebnie nie narażać bliskich na ryzyko zakażenia. Bradley Cooper jest szczególnie wyczulony, a wszystko dlatego, że mieszka z mamą, która ma blisko 80 lat.

Więź Bradleya Coopera z mamą

Od lat wiadomo, że Bradley Cooper jest niezwykle związany ze swoją matką. Gdy ojciec aktora przegrał walkę z rakiem w styczniu 2011 roku, gwiazdor zaprosił zdruzgotaną Glorię Campano, by zamieszkała w jego domu. W magazynie "Los Angeles Times" opowiadał:

Moja rodzina jest ze sobą bardzo blisko i odejście ojca było koszmarnym doświadczeniem dla nas wszystkich. To było jak schizma i szok, który nie przemijał. Potrzebowaliśmy siebie nawzajem, więc… Nie zrozumcie mnie źle, nie obyło się bez komplikacji. To nie jest tak, że jesteśmy odgrodzeni, a mama zamieszkała w domu dla gości. Nie, mieszka w sąsiednim pokoju.

Od tamtej pory Gloria jest obecna w jego codzienności. I choć on sam mówił: "Jest świetną babką. Razem spędzamy czas. Ona nie bierze krytyki do siebie i jest naprawdę równa", to media właśnie w tej relacji doszukiwały się powodów niepowodzeń aktora w związkach z kobietami. Wydaje się, że Bradley nie wyobraża sobie już bez niej życia. To przypuszczenie potwierdza jego najnowszy wywiad.

Bradley Cooper o kwarantannie i opiece nad matką

Szokujące wyznanie aktora pojawiło się w najnowszym wydaniu magazynu "Interview". W rozmowie z Anthonym Ramosem, Bradley zdradził, że w ostatnim czasie przestał w ogóle wychodzić z domu. Nie przyjmuje również gości. Wszystko z powodu jego matki. 45-letni gwiazdor powiedział:

Jestem z córką, mamą i dwoma psami nadal nie wyszliśmy z domu. Moja mama niebawem będzie miała 80 lat i ma worek kolostomijny, więc nie mogę wpuścić nikogo do domu. I nie mogę wyjść z domu, bo jak ona to złapie, to koniec.

Kontynuując rozmowę, Cooper w żartobliwym stylu opowiedział także, jakie zajęcia próbuje znaleźć dla swojej zaledwie 3-letniej córki ze związku z Iriną Shayk:

Mieszkamy w małej kamienicy, na szczęście jest tam podwórko. Prowadzę jednoosobowe przedszkole. Wstajemy i bierzemy lekcje pływania w wannie.

Wydaje się jednak, że kilka dni temu aktor złamał swoje postanowienie. Widziano go bowiem w kalifornijskim Encino na planie nowego filmu Paula Thomasa Andersona.

Irina Shayk po raz pierwszy opowiedziała o związku z Bradleyem Cooperem i byciu samotną matką:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości