Gwiazdy

Anna Skura o dobrych relacjach z byłym mężem: "Nie ma takich związków, żeby było wszystko źle"

Gwiazdy

Anna Skura, blogerka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje prawie 400 tysięcy fanów. Dwa lata temu urodziła córeczkę Melody, a obecnie z rodziną zamieszkała na Bali. Co tam robi, jak wygląda jej życie i jakie ma plany na przyszłość? O tym z gwiazdą rozmawiała Anna Wendzikowska.

Anna Skura o przeciwnościach losu

Rok 2020 każdemu z nas dał się we znaki. Pandemia, odejście bliskich, czy gorsze samopoczucie psychiczne dotyczyło wielu osób. Czas ten nie były także szczęśliwy dla Anny Skury. Blogerka przyznała, że na przełomie kilkunastu ostatnich miesięcy straciła tatę, rozstała się z mężem i doświadczyła wielu życiowych przykrości.

Na początku pomyślałam, że rok 2020 był najcięższy w moim życiu, później, jak zaczęłam się bardziej temu przyglądać, zaczęłam być bardziej tego świadoma, pomyślałam sobie, że były to też największe lekcje w moim życiu

– przyznała.

Anna mimo decyzji o zakończeniu związku, wciąż utrzymuje ciepłe relacje z mężem. Para przeprowadziła się razem na Bali, gdzie naprzemiennie zajmuje się córką, a także prowadzi wspólny biznes.

- To jest bardzo komfortowa sytuacja dla całej naszej trójki. Na razie się dzielimy, mamy opiekę naprzemienną. Tydzień Melody jest u mnie, tydzień u Marka. Mieszkamy osobno, ale prowadzimy razem biznes, co też nie jest takie łatwe i proste – wyjaśniła.

Anna Skura o dobrych relacjach z byłym partnerem

To, o czym wciąż myśli Anna to dobro dziecka. Dlatego tak istotne są dla niej przyjacielskie relacje z byłym partnerem. Blogerka przyznała, że wraz z Markiem wciąż uczy się doceniać piękne momenty, nie martwić się troskami, bo życie nie zawsze bywa kolorowe. Influencerka tym samym pokazuje parom będącym w podobnej sytuacji, że nie warto skupiać się na złości czy smutku.

- Nie ma takich związków, żeby było wszystko źle. Mamy pewne wspomnienia więc warto się na nich oprzeć, nie żałować tego, co było. Ja absolutnie tego nie żałuje. Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam możliwość doświadczyć tego wszystkiego. Chcemy z Markiem, żeby te relacje były dobre i to jest nasz cel, ale też ciężka praca – wyjaśniła.

Jakie plany na przyszłość ma Anna? Blogerka przyznała, że na razie skupia się na tym, co spotyka ją na Bali. Niczego nie zakłada, lecz daje ponieść się życiu.

- Ja przyjechałam tu na trzy tygodnie, jestem już ponad 2 miesiące. Zobaczymy, co życie przyniesie. Dla mnie najważniejsza jest miłość do siebie, szczęście i spokój – podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Paulina Młynarska poddała się podwójnej mastektomii. "Dziś dużo popłakuję, bo jeszcze boli"

72-latka i jej niepełnosprawny syn mogą stracić mieszkanie. Sąsiedzi uznali, że śmierdzą

Justin Timberlake świętuje urodziny ukochanej żony. "Mam szczęście, że mogę śmiać się z tobą"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości