Gwiazdy

Justin Timberlake świętuje urodziny ukochanej żony. "Mam szczęście, że mogę śmiać się z tobą"

Justin Timberlake i Jessica Biel

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Justin Timberlake świętuje urodziny ukochanej żony. "Mam szczęście, że mogę śmiać się z tobą"

Justin Timberlake i Jessica Biel

Cover Video/x-news

Jessica Biel skończyła 39 lat. Tę okazję postanowił uczcić jej wieloletni partner. Justin Timberlake za pomocą mediów społecznościowych złożył wzruszające życzenia urodzinowe swojej żonie. Nie zabrakło wyznania miłości.  

Justin Timberlake składa życzenia żonie

Wieloletnie związki w show-biznesie są rzadkością. Oni stanowią wyjątek od reguły. Justin Timberlake i Jessica Biel są jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Spotykają się od 14 lat, małżeństwem są od 9. Piosenkarz nigdy nie ukrywał, że jest zakochany w swojej żonie do szaleństwa. Tym razem postanowił ogłosić to całemu światu. Pretekstem były 39. urodziny Jessici Biel. Justin Timberlake na swój Instagramowy profil wstawił zdjęcia z żoną i opatrzył je wzruszającym opisem.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ulubionej osoby na świecie… Najsilniejszej, najzabawniejszej, najlepszej, najjaśniejszej i najpiękniejszej mamy/ partnerki/szefowej. Mam szczęście, że mogę się od ciebie uczyć, śmiać się z tobą i świętować każdego dnia. Ale dzisiaj robimy to z tortem!!!! Kocham Cię

- napisał.


Justin Timberlake i Jessica Biel ponownie zostali rodzicami

Na początku tego roku Justin Timberlake był gościem popularnego show "The Ellen DeGeneres Show", w którym podzielił się ze światem radosną nowiną. Piosenkarz potwierdził, że na świat przyszedł syn jego i Jessici Biel.

- Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki. Nikt nie śpi, ale jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni - mówił.

Pierwszy syn Jessici Biel i Justina Timberlake nazywa się Silas Randall i urodził się wiosną 2015 roku. Zobacz wideo:

x-news

Zobacz też:

Magdalena Różczka przeszła metamorfozę do nowej roli. "Na co dzień jestem dresiarą"

Monika Brodka na zdjęciu w sukni ślubnej. "Czas na zmianę gry"

Natalia Kukulska obchodzi 45. urodziny. "Ona wizualnie praktycznie się nie zmienia"

Co sądzisz o tym artykule?
58
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0