Gwiazdy

Anna Powierza o rozstaniu z ojcem swojej córki. Zaczęło się od problemów z odkurzaniem

Gwiazdy

TOMASZ URBANEK/East News

Anna Powierza opowiedziała o problemach w związku. Okazuje się, że ona i jej były partner sprzeczali się o sprzątanie. Nauczona doświadczeniem aktorka znalazła rozwiązanie. Tym razem różnice zdań dotyczące odkurzania nie staną się kością niezgody.

Anna Powierza o podziale obowiązków

Anna Powierza zdradziła, że odkurzanie tworzyło konflikty między nią a jej byłym partnerem. Teraz, choć aktorka jest zakochana, to mieszka sama z córką, dlatego obowiązki domowe muszą podzielić między siebie. Nauczona doświadczeniem Powierza postanowiła dokonać zakupu, który ułatwia jej życie.

- Mój najlepszy zakup w życiu to był odkurzacz, który sam odkurza. I z jakiegoś powodu nazwałyśmy go Milusia czyli żeńskim imieniem. I muszę powiedzieć, że pewnie gdyby się nazywał Zdzisiek nie odkurzałby tak dokładnie, nie robiłby tego z takim zaangażowaniem jak robi to nasza Milusia. To jest najlepsze, co mogło mnie spotkać. I myślę, że gdybym miała ten odkurzacz wcześniej, to nie miałabym tak często kryzysu w związku - powiedziała w rozmowie z jastrząbpost.pl.

Aktorka podkreśliła, że dzięki takiemu rozwiązaniu ma więcej czasu na przyjemności i nie musi się martwić, że wróci do nieposprzątanego mieszkania.

Anna Powierza - życie prywatne i zawodowe

Anna Powierza zasłynęła rolą Czesi w serialu "Klan". Od ponad 20 lat jest obecna w show-biznesie. Zyskała sympatię widzów dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu. Od 2014 roku jest mamą Heleny. Po rozstaniu z partnerem, Powierza mieszka tylko z córką, choć od pewnego czasu sporo mówi o tym, że jest zakochana. Szczegółów tego związku jednak nie zdradza, woli, żeby to uczucie rozwijało się bez udziału mediów.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Powierza nauczyła się pływać przed 40-stką. Kto jej pomagał?

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości