Anna Powierza

  Anna Powierza

  Anna Powierza kilka lat temu rozstała się z ojcem swojej córki. Aktorka na co dzień musi zadbać nie tylko o siebie i swoje życie zawodowe, ale także organizację życia dziecka. Jak przyznaje w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim, nie zawsze jest to łatwe. Często czuje się stygmatyzowana przez model rodziny, w jakim przyszło jej żyć. - Strasznie się kłóciliśmy. Wolimy mieć dwa domy bez awantur. Myślę, że Helenka się z tym pogodziła, ale czasami ma pomysły, żebyśmy byli razem - wyznała gwiazda.

  Jej rozbierane zdjęcia zdobiły okładki pism dla dorosłych, a przygoda z medycyną estetyczną nie przyniosła pożądanych efektów. Anna Powierza, jak nikt, wie, ile pracy trzeba włożyć, żeby cieszyć się zdrowym ciałem. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał aktorkę m.in. o problem stygmatyzowania osób otyłych i moment, w którym pokochała siebie. Aktorka powiedziała nam również o swojej pierwszej miłości.

  Temat dotyczący rodzicielstwa czy macierzyństwa bywa w rodzinie drażliwy. Różnimy się np. w kwestii karmienia piersią czy sposobu wychowania. Zwłaszcza relacje między matkami bywają napięte. Dlaczego mamy lubią zwracać sobie uwagę? Zapytaliśmy o to aktorkę Annę Powierzę, blogerkę Edytę Pazurę oraz psycholog Małgorzatę Ohme.

  Wokalista Michał Wiśniewski i aktorka Anna Powierza przyzwyczajeni są do tego, że co jakiś czas słyszą niestworzone historie na swój temat. Jak radzą sobie z plotkami? Czy zawsze da się je zignorować? Czy są plotki, które towarzyszą im od lat? A jak to wygląda w Hollywood? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Aktorce Annie Powierzy w czasie ciąży przybyło parę kilogramów. Jak poradziła sobie z nadwagą? I co było dla niej najtrudniejsze w tej walce? Anna Powierza opowiedziała o tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Która z polskich gwiazd jest zakompleksiona? Czy każdą niedoskonałość natychmiast korygują u chirurga plastycznego? Jak gwiazdy radzą sobie z kompleksami? Zobaczcie, co powiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej: Magdalena Ogórek, Anna Powierza, Renata Dancewicz, Magdalena Modra, Norbi i Mateusz Banasiuk.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gotuje dziś Daria Ładocha. Pomaga jej Anna Powierza, która cierpi na niedoczynność tarczycy oraz insulinooporność. Jak urozmaicić restrykcyjną dietę? Co jeść, a z czego zrezygnować przy podobnych problemach?