Anna Powierza poddała się operacji plastycznej twarzy. "Wiecie, że ten zabieg można zrobić na NFZ?"

Anna Powierza
Źródło: Dzień Dobry TVN
Nowe zajawki Anny Powierzy
Nowe zajawki Anny Powierzy
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
Anna Powierza przyznała w mediach społecznościowych, że poddała się operacji plastycznej. Aktorka wstawiła zestawienie fotografii, które obrazuje, jak zmieniła się jej twarz. Widać też ogromne siniaki, które miała po zabiegu.

Anna Powierza o plastyce powiek

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia tuż po zabiegu plastyki powiek i napisała: "I owszem! Zrobiłam to!". Anna Powierza podzieliła się też cenną wiedzą ze swoimi obserwatorami. - Tak jak za nic bym nic w siebie nie wstrzyknęła, tak wycinanie to zupełnie inna bajka. Tym razem cudna Pani Doktor wycięła nadmiar skóry na powiekach. Czy Wy macie świadomość, że ten zabieg można zrobić na NFZ? Jeśli macie w planach wycięcie powiek, sprawdźcie, czy nie kwalifikujecie się że względów zdrowotnych. Czeka się dłuuuugo, ale... WARTO - zaznaczyła aktorka.

Samopoczucie po operacji

Anna Powierza jest zachwycona efektami operacji. - Pomimo tego, jak wyglądałam, czułam się wspaniale. Sama byłam zdziwiona, ale nawet zaraz po operacji NIC NIE BOLAŁO - wyznała w poście na Instagramie.

I dodała: - No, może tylko serce tych osób, co mnie w owym czasie widziały. Byli pewni, że te siniaki mam po naprawdę solidnym mordobiciu. Starałam się nie wychodzić z domu, ale wiadomo. Wychodziłam. W oksach, żeby nie straszyć, choć nie ukrywam. Zresztą, sami zobaczcie na storce. Musiałam wtedy wyglądać na maksa dziwacznie!

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Obserwatorzy aktorki gratulowali jej odwagi, a niektórzy dzielili się też swoimi historiami. - No i dobrze Aniu! Jeśli tylko ma to poprawić twoje samopoczucie i masz się sobie bardziej podobać, to pewnie! Ja też o tym myślę, bo mnie wkurzają obwisłe powieki, ale się boję - wyznała jedna z komentujących kobiet.

- Też jestem po i uważam, że to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić. Zdrówka - dodała kolejna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes