Gwiazdy

Anna Powierza potwierdziła, że jest w związku. "Moje miłości nie są już tak burzliwe jak kiedyś"

Gwiazdy

Anna Powierza kilka lat temu rozstała się z ojcem swojej córki. Aktorka na co dzień musi zadbać nie tylko o siebie i swoje życie zawodowe, ale także organizację życia dziecka. W rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim przyznała, że jest teraz zakochana. Co wiemy o związkach gwiazdy?

Anna Powierza - związki

Aktorka jest mamą 7-letniej Helenki. Po rozpadzie związku z ojcem dziecka doświadcza samotnego macierzyństwa. Ostatnio w sieci pojawiły się plotki, jakoby serce Anny Powierzy było zajęte. Gwiazda zapytana, jak wygląda jej życie uczuciowe, odpowiada:

Fantastycznie i obłędnie i to wszystko, co na ten temat powiem.

Aktorka sama przyznała, że od dziecka była bardzo kochliwa. Pierwszą miłość poznała, kiedy miała zaledwie kilka lat.

- Pierwszy raz zakochałam się jak miałam 8 lat. A moja córka jest w stałym związku od 2 roku życia i mówi już, że zostaną mężem i żoną. Moja córka jest bardziej stała w uczuciach. Ja w tamtym wieku co chwilę zakochiwałam się w kimś innym - mówiła Powierza.

- Dla mnie to była wstydliwa zawsze sytuacja. Nie mówiłam o tym rodzicom. Miałam przyjaciółki w liceum, które wiedziały o wszystkim. Do dzisiaj zresztą są ze mną. Moje miłości i zakochania nie są już tak burzliwe jak kiedyś, ale teraz jak kocham to też namiętnie i na maksa. Teraz też kocham... Panowie, którzy piszą do mnie w sieci - niestety, nie spotkam się z wami - dodała.

Anna Powierza i Marcin Ziębiński

Ostatnio media huczały, że Anna Powierza po raz pierwszy planowała wyjść za mąż, gdy miała zaledwie 22 lata. W rozmowie z Oskarem Netkowski potwierdziła, że łączyło ją coś więcej z Marcinem Ziębińskim – starszym od niej o ponad dekadę reżyserem i synem aktorki Krystyny Kołodziejczyk. Wspólna droga przez życie nie była im pisana. Rozstali się nagle i nigdy nie zdradzili dlaczego.

- Do ślubu nie doszło - ucięła krótko gwiazda.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości