Gwiazdy

Anna Maria Wesołowska po raz 6. została babcią. "Dużo radości i troski o przyszłość"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Sędzia Anna Maria Wesołowska nie dzieli się często informacjami ze swojego życia prywatnego. Media społecznościowe wykorzystuje raczej do rozmawiania z fanami o zawiłościach prawnych, tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek, a okazja do tego jest wyjątkowa. Anna Maria Wesołowska kolejny raz została babcią.

Anna Maria Wesołowska została babcią po raz 6.

Pod zdjęciem z uroczym noworodkiem najpopularniejsza polska sędzia pokusiła się o obszerny wpis, który rozpoczęła, oczywiście, podzieleniem się z internautami radosną nowiną: - Długo milczałam. Po raz szósty zostałam babcią – dużo radości i troski o przyszłość, trudny COVID w rodzinie – lęk, co dalej. Codzienność, jak w wielu domach - napisała Anna Maria Wesołowska. - Na zewnątrz, też niełatwo - zamiast się jednoczyć, ciągle się dzielimy. Potrzebowałam chwili odpoczynku od otaczającej, trudnej rzeczywistości - tłumaczyła fanom swoją chwilową nieobecność w mediach społecznościowych. Dalszą część wpisu prawniczka poświęciła instytucji Rzecznika Praw Obywatelskich.

Post Anny Marii Wesołowskiej spotkał się z serdecznym odzewem fanów. Obserwujący pod postem pisali:

  • "Dziękuję za te wartościowe słowa i gratulacje dla babci!"
  • "Najserdeczniejsze gratulacje p. Sedzio wnuki to największy skarb babć"
  • "To jest cudowna wiadomość ?super Babcia gratulacje "

Dołączamy się do licznych gratulacji i życzymy wszystkiego najlepszego.

Anna Maria Wesołowska - życiorys. Kim jest najbardziej znana polska sędzia?

Anna Maria Wesołowska od wielu lat jest sędzią. Jest uważana za eksperta do spraw przestępczości zorganizowanej- była członkiem składów sędziowskich, które orzekały w procesach łódzkiej "ośmiornicy" i gangu Popeliny , współtworzyła także ustawę o świadku koronnym. W 2009 roku ostatecznie przeszła w stan spoczynku. W latach 2005- 2011, a następnie od 2019 roku na antenie TVN występuje w show "Sędzia Anna Maria Wesołowska".

Co ciekawe, zanim związała się z sądownictwem, tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca "Boruta", a także w 1972 roku zagrała w filmie pt. "Agnieszka" w reżyserii Anette Olsen.

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Matka oddała dzieci do domu dziecka. „Nie słuchały mnie”

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości