Gwiazdy

Anna Lewandowska wyróżniona przez "The Sun". Znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych WAGs

Gwiazdy

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska znalazła się w zestawieniu najseksowniejszych partnerek piłkarzy Bayernu Monachium. Żonę naszego napastnika docenił brytyjski magazyn "The Sun". W artykule opisano jej pasje, osiągnięcia i działalność zawodową. - Pomogła Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej - czytamy w magazynie.

Wielkie zainteresowanie życiem małżeństwa

Ania mieszka na co dzień Niemczech, tam bowiem pracuje jej mąż, Robert Lewanadowski, który jest podstawowym zawodnikiem Bayernu Monachium - czołowego klubu Bundesligi. Dzięki umiejętnościom i skuteczności na boisku polski zawodnik jest niezwykle popularny nie tylko u naszych zachodnich sąsiadów, ale także na całym świecie. Nic więc dziwnego, że media uważnie śledzą jego poczynania sportowe, a także są żywo zainteresowane jego życiem prywatnym.

Anna Lewandowska w rankingu WAGs

Ostatnio redaktorzy "The Sun" poświęcili uwagę żonie "Lewego", umieszczając ją na szczycie rankingu "najseksowniejszych WAGs Bayernu Monachium". Brytyjski magazyn nie szczędził Ani miłych słów, pisząc między innymi o jej osiągnięciach sportowych.

Podobnie jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate

- napisali dziennikarze.

Nie zapomnieli również wspomnieć, czym obecnie zajmuje się Anna Lewandowska.

W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blog, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku

- wychwalali ją redaktorzy "The Sun".

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości