Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy na romantycznym zdjęciu w akrobatycznej pozycji. "Noszenie na rękach nabiera innego znaczenia"

Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy od pewnego czasu przebywają na rodzinnych wakacjach, których przebieg chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Ich najnowsze zdjęcie wywołało szczególne emocje wśród fanów, a wszystko przez niecodzienną pozycję pary.

Wakacje Anny i Roberta Lewandowskich

Lewandowscy ostatnie tygodnie spędzają w pięknych regionach świata. Już w czasie mistrzostw Europy w piłce nożnej trenerka wraz z córkami odpoczywały na Majorce, gdzie później dołączył do nich Robert. Następnie kilka dni spędzili na Sardynii, a ostatnio powrócili na hiszpańską wyspę. Towarzyszą im tam ich najbliżsi, m.in. mamy i siostra piłkarza. Para sportowców chętnie dzieli się pięknymi oraz zabawnymi ujęciami z wyjazdu, na co z radością reagują ich fani.

Anna Lewandowska całuje męża

Mimo urlopu, zarówno Anna, jak i Robert nie ustają w codziennych ćwiczeniach. Na swoich Instastory prezentują treningi przy basenie, na siłowni czy nawet na plaży. Co ciekawe, oboje oddają się również acroyodze, czyli praktyce fizycznej, która łączy jogę i akrobacje. Ta dyscyplina rozwija siłę, wytrzymałość, świadomość ciała, koordynację ruchową, a także zaufanie do siebie i partnera.

Anna Lewandowska pokazała na swoim Instagramie jedną z pozycji acroyogi, która zrobiła ogromne wrażenie na fanach pary. Na opublikowanym przez trenerkę zdjęciu widać, jak do góry nogami, opierając się rękami o ramiona Roberta, całuje go w usta. Internauci pisali: "Jesteście niemożliwi. Noszenie na rękach nabiera innego znaczenia. Pięknie", "Ale akrobaci", "Świetna fota" czy "Chętnie bym zobaczyła ilość nieudanych zdjęć, zanim to wyszło". Anna Kalczyńska stwierdziła z kolei: "To jest dopiero couplegoal!".

A na Was to zdjęcie robi wrażenie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości