Gwiazdy

Anna Kalczyńska pokazała, jak przez lata zmieniła się jej córka. "Dziecko dorasta, a Pani młodnieje"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Anna Kalczyńska coraz chętniej dzieli się w sieci momentami z życia prywatnego. Tym razem pokazała, jak przez 5 ostatnich lat zmieniła się nie tylko ona, ale także jej córeczka Krystyna. Fani byli rozczuleni tym widokiem.

Anna Kalczyńska z córką. Ile dzieci ma dziennikarka?

Anna Kalczyńska jest jedną z najbardziej znanych prezenterek w Polsce. Wraz z Andrzejem Sołtysikiem tworzą w Dzień Dobry TVN świetnie uzupełniający się duet prowadzących. Prywatnie dziennikarka jest mamą dwóch córek, Hanny i Krystyny, oraz syna Jana.

Na jednym z najnowszych zdjęć dziennikarki na Instagramie widać, jak zapozowała z córką Krysią dokładnie tak samo, jak zrobiła to 5 lat wcześniej.

- Pięć lat minęło... Ten sam królik, a ja nadal kradnę jej całusy. Och, jak mija czas, nie zauważamy nawet w codziennym biegu - czytamy.

Fani byli zachwyceni wspomnieniem Anny Kalczyńskiej zestawionym z teraźniejszym zdjęciem. W komentarzach czytamy:

  • Pięć lat minęło, dziecko dorasta, a mama nadal jak nastolatka.
  • Cudowna mama z Ciebie Aniu. Kochająca i taka super.
  • Pięknie pani wygląda.
  • Dziecko dorasta, a Pani młodnieje.

Kim jest Anna Kalczyńska?

Nasza prowadząca związana jest z TVN od 2002 r. Pracę dziennikarską zaczynała od stażu w TVN24, poprzez research, stanowisko reportera i wydawcy. Pracę antenową rozpoczęła od newsów anglojęzycznych, od 2004 r. do 2014 r. prowadziła serwisy informacyjne. W TVN24 była współautorką i wydawcą magazynu "Studio Europa", a potem także jego prezenterką. Razem z Jackiem Pałasińskim współprowadziła cotygodniowy magazyn "Tu Europa". W latach 2007-2010 razem z Łukaszem Grassem byli gospodarzami magazynu "Polska i świat".

Anna Kalczyńska dołączyła do redakcji Dzień Dobry TVN 8 września 2014 roku, zastępując Jolantę Pieńkowską. Na wizji występuje wspólnie z Andrzejem Sołtysikiem (wcześniej z Robertem Kantereitem).

Anna Kalczyńska jest absolwentką Kolegium Europejskiego i Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała także dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Ponadto, prezenterka odbyła staż w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli.

Zobacz wideo: Anna Kalczyńska: Mój syn jest takim konserwatystą, że każda zmiana budzi w nim lęk i natychmiastowy sprzeciw

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości