Gwiazdy

Anna Dereszowska na wakacjach w Paryżu. "Męczący dzień, szczególnie dla ciężarówki"

Gwiazdy

Anna Dereszowska
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz / East News

Gwiazdy tłumnie ruszyły na wakacje. Choć pośród rodzimych gwiazd wciąż popularne są egzotyczne kierunki, to Anna Dereszowska zdecydowała się na odpoczynek w jednej z europejskich stolic. Aktorka zdradziła, jak wyglądał pierwszy dzień jej pobytu.

Anna Dereszowska na wakacjach

Anna Dereszowska postanowiła nieco się oderwać od polskiej rzeczywistości i zaplanowała zagraniczne wakacje. Gwiazda zdecydowała się na wyprawę do Paryża, w której towarzyszą jej mama i córka. Pierwszy dzień pobytu we francuskiej stolicy zrelacjonowała na Instagramie.

- Wstałyśmy o 4 rano, przyleciałyśmy o 8.30, przeszłyśmy już prawie 15 km (długi i męczący dzień, szczególnie dla ciężarówki), ale warto - napisała aktorka, żartując ze swojej ciąży. - Szczególnie dla uśmiechu na twarzy Lenki - podkreśliła.

Anna Dereszowska w Paryżu

Obecnie we Francji muzea, miejsca kultu, kawiarnie i restauracje są otwarte mimo wzrastającej liczby zachorowań na koronawirusa. Nic więc dziwnego, że Anna Dereszowska postanowiła urozmaicić swój pobyt w Mieście Świateł, odwiedzając sztandarowe atrakcje.

- Chyba nie mogłyśmy trafić lepiej! Piękna pogoda, niewielu turystów (jak na Paryż) i najlepsze z możliwych towarzystwo - mama i córka - relacjonowała. - Luwr nas zachwycił, trafiłyśmy na wspaniałą, niezwykle kompetentną, doskonale mówiącą po angielsku przewodniczkę (jeśli wybieracie się do Paryża, chętnie podam Wam namiary, bo lepszej nie znajdziecie), a zachód słońca zobaczymy z trzeciego piętra wieży Eiffela - zdradziła.

Anna Dereszowska spodziewa się obecnie trzeciego dziecka. Aktorka i jej partner, Daniel Duniak, razem wychowują już dwójkę dzieci: syna Maksymiliana i Lenę, córkę gwiazdy z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim.

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości