Gwiazdy

Angelina Jolie ma nowy tatuaż. Jego znaczenie może być pewną sugestią

Gwiazdy

x-news

Angelina Jolie zdecydowała się na nowy tatuaż. Na ciele aktorki pojawiła się wymowna sentencja odczytywana przez wielu jako aluzja do domniemanego romansu z byłym mężem. Nową ozdobę gwiazdy wyparzyli nowojorscy paparazzi.

Angelina Jolie i tatuaże

Angelina Jolie słynie z miłości do tatuaży. Do najbardziej znanych należą te, na których aktorka uwieczniła szerokości geograficzne miejsc urodzenia jej dzieci. Na ciele gwiazdy można też znaleźć m.in. buddyjskie sentencje, teksty piosenek czy fragmenty poezji. Teraz Jolie sięgnęła po słowa Galileusza, które wypowiedział przed sądem inkwizycyjnym, broniąc słuszności teorii Mikołaja Kopernika.

"Eppur si muove" - miał powiedzieć włoski uczony, co oznacza " jednak się kręci". Legenda głosi, że w ten sposób oskarżony o herezję fizyk, miał wyrazić wierność swoim przekonaniom, których wcześniej publicznie się wyparł.

Nowy tatuaż Angeliny Jolie wywołał lawinę spekulacji. Wielu obserwatorów twierdzi, że w ten sposób aktorka odniosła się do wyroku sądu w sprawie równego podziału opieki nad dziećmi, której domagał się Brad Pitt. Sędzia wydał wyrok korzystny dla aktora, jednak zagraniczni komentatorzy są przekonani, że to nie koniec sądowej batalii o dzieci.

Angelina Jolie wraca do byłego męża

Kolejnym tropem w sprawie nowego tatuażu gwiazdy jest jej domniemany romans 49-letnim Jonnym Lee Millerem, który był mężem aktorki w latach 1996-1998. Paparazzi przyłapali aktorkę, kiedy ta wchodziła z butelką wina do budynku, w którym mieści się mieszkanie jej dawnego ukochanego. Zdjęcia Angeliny obiegły świat i uruchomiły prawdziwą lawinę plotek o rzekomym powrocie pary.

Angelina Jolie i Brad Bitt rozstali się w 2016 roku, a rozwód orzeczono trzy lata później. Przy okazji procesu na jaw wyszły problemy alkoholowe hollywoodzkiego gwiazdora oraz jego skłonności do agresji. Brad Pitt potwierdził te doniesienia i zaczął uczęszczać na terapię. Po oficjalnym rozstaniu aktor mógł widywać dzieci wyłącznie pod nadzorem psychologa.

Zobacz wideo: Polski powrót do przyszłości według internautów

Zobacz też:

Zofia Zborowska-Wrona zdradziła, jak nazwie córkę. Rzadko spotykane i piękne imię

Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili związek. Fani: "Ileż można się ukrywać"

Dagmara Kaźmierska potwierdziła związek. "Mam narzeczonego. Adoratorzy niech się odbijają"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości