Stara miłość nie rdzewieje. Angelina Jolie i Colin Farrell znowu są parą?

Gwiazdy


Czyżby Angelina i Colin nadal coś do siebie czuli? Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów, gwiazdorska para od jakiegoś czasu spotyka się ze sobą, a wieść o romansie trzyma w wielkiej tajemnicy. Wszystko wskazuje więc na to, że aktorzy postanowili dać sobie drugą szansę.

Angelina Jolie i Colin Farrell – początki znajomości

Drogi Angeliny i Colina po raz pierwszy skrzyżowały się w 2003 roku na planie historycznego filmu „Aleksander” w reżyserii Olivera Stone'a. To właśnie wtedy aktorzy poznali się bliżej i rozpoczęli roczny romans. Czy po latach uczucie odżyło?

Od kilku miesięcy kolorowa prasa i zagraniczne portale doszukują się rzekomego romansu. Niedawno amerykanki tabloid dotarł do informatora, który potwierdził, że aktorzy mają się ku sobie i po 17 latach ponownie zaczęli się spotykać. Oboje widziani byli podobno na romantycznej kolacji w Los Angeles.

Czy w tym przypadku sprawdzi się powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje? Chociaż powrót do związku z dawnych lat wydaje się zaskakujący, wszystko wskazuje na to, że Angelina postanowiła pójść w ślady Brada Pitta, który znowu spotyka się z byłą żoną Jennifer Aniston.

Angelina Jolie, Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś

Miłość aktorów odradza się na nowo, a tabloidy donoszą nawet, że Angelina Jolie poznała już syna Colina Farrella, Henry'ego Tadeusza.

Co na to wszystko Alicja Bachleda-Curuś? Czy aktorzy stworzą jedną wielką patchworkową rodzinę?

Wszystko wskazuje na to, że Angelina będzie macochą Henry’ego

– powiedział Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch