Alicja Bachleda-Curuś

  Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś chronią swojego syna Henry'ego Tadeusza. Nie pokazują jego wizerunku, ale czasem wspominają o nim w wywiadach.

  Alicja Bachleda-Curuś jest dumną mamą dwunastoletniego Henry'ego Tadeusza. Aktorka rzadko dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego, jednak w trakcie kilkutygodniowej wizyty w Polsce zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów dotyczących wyzwań, jakie niesie za sobą rodzicielstwo. W podcaście "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego opowiedziała o swoim synu i jego relacjach z tatą.

  Alicja Bachleda-Curuś to jedna z gwiazd wchodzącego na ekrany kin filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Co aktorka ma wspólnego z odgrywaną przez siebie postacią? O tym opowiedziała teraz w Dzień Dobry TVN.

  Jak czas przed świętami spędza Alicja Bachleda-Curuś? Aktorka lepienie pierogów odstawiła na boczne tory i postanowiła zwiedzić Nowy Jork. Na spacerze szlakiem świątecznych atrakcji towarzyszył jej syn, Henryk.

  Ukończenie studiów, to dla każdego niezwykle ważny moment. Kilka lat nauki, której zwieńczeniem jest napisanie, a potem obronienie pracy magisterskiej, trzeba należycie świętować. Alicja Bachleda-Curuś została absolwentką Uniwersytetu Kalifornijskiego i ogłosiła to wraz ze swoją wykładowczynią na Instagramie.

  Alicja Bachleda-Curuś zwykle nie komentuje doniesień na temat jej prywatnego życia. Tym razem pojawiające się na portalach plotkarskich wiadomości były wyjątkowo szkodliwe i uderzały bezpośrednio w jej tatę. Aktorka nie mogła pozostawić ich bez odpowiedzi.

  Marcin Gortat to jedyny Polak grający w NBA. Co teraz robi w Krakowie? Dlaczego zajął się szkoleniem młodzieży w Polsce? Jak znajduje na to czas? Ile prawdy jest w plotkach na temat jego związku z Alicją Bachledą-Curuś? Z koszykarzem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Jak co piątek dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek przygotowała przegląd newsów ze świata show-biznesu. Czym Internet żył w tym tygodniu? Zobacz, jak wyglądają kulisy festiwalu w Cannes. Jak ma się Lara Lewandowska? Czy Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś są parą? Co na to Colin Farrel? I czy Chris Cornell popełnił samobójstwo?

  W filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Alicja Bachleda-Curuś zagrała dziewczynę gangstera. O swoim udziale w produkcji powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej. Czy ta rola była dla niej dużym wyzwaniem aktorskim? Jak się przygotowywała do niej? Czy prywatnie potrafiłaby być tak bezwzględna jak jej bohaterka? Okazało się, że Alicja niedawno otrzymała obywatelstwo amerykańskie. Czy głosowała w ostatnich wyborach prezydenckich?

  Które z nich zdecydowały się na egzotyczne wakacje, a które spędziły tradycyjną Wielkanoc w gronie najbliższej rodziny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Alicja Bachleda-Curuś przebywa w Polsce już prawie miesiąc i jak na nią, to bardzo długo. Co zatrzymało Alicję w kraju? Czy nowe zobowiązania zawodowe spowodują, że pozostanie jeszcze dłużej? Jak często do Polski zabiera swojego syna Henry'ego i w jakim języku porozumiewa się on z dziadkami? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Życzymy Alicji wielu sukcesów.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie nowego filmu spotkała się z Alicją Bachledą-Curuś. Jaką rolę w komedii gra Alicja? Czy, skoro aktorka jest przesądna, nie bała się zakładać białej sukni i czy prywatnie marzy o ślubie? Bachleda-Curuś opowiedziała też Kindze o swoim synku. Czy aktorka rozmawia z nim po polsku? I jak Henry odnajduje się w amerykańskiej szkole?

  Alicja Bachleda Curuś promuje swój ukochany Karków. W pięknym spocie wystąpiła w roli Kopciuszka. Alicja wygląda jak prawdziwa księżniczka! Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła, co stanie się z bajeczną niebieską suknią, która obok Alicji zagrała w spocie.

  Kim jest współczesny dżentelmen? Jakie powinien mieć cechy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska zapytała o to gwiazdy przybyłe na wernisaż kalendarza Dżentelmeni 2015 r. Wśród nich byli: Maciej Musiał, Omenaa Mensah, Marcin Bosak, Karolina Malinowska, Alicja Bachleda-Curuś i Olivier Janiak.

  W Krakowie, dziennikarz Dzień Dobry TVN, Marcin Sawicki spotkał się z Alicja Bachledą- Curuś. Aktorka spotkała się, przy okazji Off Plus Camera, z reżyserką castingów do filmów Woody'ego Allena. Czy coś wynikło z tego spotkania?

  Za którym razem Ewa Gawryluk dostała się do szkoły aktorskiej? Co Bartłomiej Topa kupił sobie za pierwszą nagrodę, którą otrzymał od Jana Machulskiego? W najbliższą sobotę, w imieniu Kingi Burzyńskiej, zapraszamy na spotkanie z aktorami: Ewą Gawryluk i Bartłomiejem Topą.

  Na deskach Teatru Słowackiego w Krakowie występowały największe sławy, jak Helena Modrzejewska i Ludwik Solski. Teraz występuje tu także Alicja Bachleda-Curuś... jako księżniczka. Aktorkę, na planie spotu reklamowego promującego Kraków i Małopolskę, odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan, któremu Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała m.in.: o swoich magicznych miejscach w Krakowie. Dziennikarzowi udało się także naprawić okno w teatrze, które zepsuła aktorka.

  Omenaa Mensah napisała książkę. O czym, poza uwodzeniem ludzi? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała prezenterkę pogody na tę okoliczność. Paulina Krupińska o Alicji Bachledzie - Curuś. Czy, jak donoszą tabloidy, panie bardzo się nienawidzą?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Jonahem Hillem, który u boku Leonadra DiCaprio stworzył niepowtarzalną kreację aktorską w filmie "Wilk z Wall Street". Jak powalił na kolana Martina Scorsese? Czy komicy, w życiu prywatnym, są ponurakami?

  ...Gregiem Stuhrem, Camillą Belle i Matthew Broderickiem, w opowiadającym historię Nikoli Tesli filmie "The American Side", który jest właśnie na etapie postprodukcji. O plany zawodowe oraz o to, czy jest zakochana i gdzie jest jej "prawdziwy dom", Alicję spytała Kinga Burzyńska.

  Sharon Stone, podczas pobytu w Polsce, wybrała się na zakupy do kilku polskich projektantów. Alicja Bachleda-Curuś opowiada pierwszy raz o związku z Colinem Farrellem,a Rafał Markowski, brat lidera Perfectu został biskupem warszawskim. O gwiazdach rozmawiamy z Agnieszką Jastrzębską.

  O dzieciach, języku polskim, modzie męskiej oraz o pracy przy filmie "Bitwie pod Wiedniem" i współpracy ze zdobywcą Oscara - F. Murrayem Abrahamem - z Alicją Bachledą-Curuś rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.