Gwiazdy

Andrzej Piaseczny wraca do pracy i zapowiada nowy teledysk. Fanka: "Cieszę się jak dziecko"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny po chorobie wraca do tworzenia. I chociaż artysta ma za sobą trudny czas, to teraz wraca z nową energią. W mediach społecznościowych zapowiedział premierę teledysku. Co wiemy o nowym projekcie piosenkarza?

Andrzej Piaseczny wraca do pracy

Ostatnie miesiące nie należały do najprostszych w życiu Andrzeja Piasecznego. Koronawirus dopadł i jego. Piosenkarz musiał być hospitalizowany. Na szczęście artyście udało się pokonać chorobę. Teraz wraca do pracy z nową energią. Na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie, które zapowiada nowy teledysk.

Powolutku wracamy do pracy...

- zajawił. Reakcja fanów była natychmiastowa. W komentarzach pod postem pisali, że to najlepsza wiadomość, jaką mogli otrzymać.

  • Cieszę się jak dziecko, szczególnie po tych wszystkich zawirowaniach, chorobowych i nie tylko
  • Nie mogę się już doczekać kiedy będzie nowa płyta oraz nowy singiel i teledysk
  • Cudownie ❤️❤️❤️❤️❤️ czekam z niecierpliwoscią ????

- pisali.

Andrzej Piaseczny – nowa płyta

Utwór, do której teledysk zapowiedział Andrzej Piaseczny znajdzie się na jego nowej płycie. "50/50" to wyjątkowy projekt, który już niedługo będzie miał swoją premierę.

- Pięćdziesiąte urodziny to wystarczający powód do świętowania! Andrzej Piaseczny postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. I tak powstał niezwykły urodzinowy album "50/50" z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – idealni goście na urodzinowej imprezie! Wszyscy przygotowali zaskakujące muzyczne niespodzianki, zapraszając do dobrej zabawy, do spojrzenia na nowo na siebie, świat i ludzi dookoła

- czytamy na stronie wydawnictwa.

Nowy album Andrzeja Piasecznego do ogromna dawka pozytywnej energii. Tak bardzo potrzebnej nam w obecnej sytuacji. - Zabierając się do pracy nad tym albumem, miałem jedną myśl. Zróbmy coś pozytywnego, coś takiego, żeby uśmiech nie schodził nam z ust, a nogi same wyrywały się do niesienia nas w lepsze czasy – mówił piosenkarz.

Andrzej Piaseczny zachwyca muzyką i ciałem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Edyta Pazura pokazała nagranie z dzieciństwa. Komentarz Cezarego rozbraja: "Kręciłem wtedy Psy 2"

Urszula Dudziak mieszka na Zanzibarze. "Mam tu fantastyczne warunki do pracy i wypoczynku"

Dagmara Kaźmierska odcina się od trudnej przeszłości: "To wszystko było i nigdy nie wróci". Jaki ma przepis na życie?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości