Gwiazdy

Alżbeta Lenska o życiu w ciągłym ruchu. "Cieszę się kolejnym dniem, który dostałam w gratisie"

Gwiazdy

Justyna RojekEast News

Alżbeta Lenska kilka lat temu przeżyła skomplikowaną operację mózgu. Od tamtej pory czyta dużo książek, pogłębia swoją wiedzę i stara się cieszyć chwilą. W mediach społecznościowych wyznała teraz, że z każdym dniem coraz bardziej kocha także życie w ruchu. Z jakiego powodu?

Alżbeta Lenska o operacji mózgu

W 2018 roku Alżbeta Lenska grała spektakl w warszawskim teatrze Komedia, gdy po pierwszym akcie zemdlała, bo - jak mówiła - "coś strzeliło jej w głowie". Trafiła do szpitala, gdzie lekarze poinformowali ją, że pękł tętniak w jej mózgu i nie wiadomo, czy przeżyje operację.

- Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie. Płacząc kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi, że ich kocham... Nie chce Wam mówić, co czułam i ile bólu i cierpienia przeżyłam, ale powiem Wam jedno - myślałam, że mnie straci mój mąż - pisała wówczas Alżbeta Lenska w mediach społecznościowych.

Alżbeta Lenska o życiu

Po udanej operacji Alżbeta Lenska czuła, jakby narodziła się na nowo i dostała szansę na drugie życie. Każdemu mówiła, że należy robić to, co się czuje, czego się pragnie i nie ma sensu czekać na spełnianie marzeń, bo nigdy nie można zgadnąć, co się stanie. Choć od tej sytuacji minęły już 3 lata, aktorka w dalszym ciągu przypomina fanom w mediach społecznościowych, że należy być wdzięcznym za to, co mamy. Podobnym postem podzieliła się w niedzielę 18 lipca. Napisała, że kocha żyć w ruchu i doceniać każdą chwilę.

- Kocham być w ruchu, nawet jak siedzę i tylko oddycham to uwielbiam, że coraz częściej staje się bardziej świadoma i czuję ruch, w którym jesteśmy - przecież oddech to ciągły ruch czy myśli, które ciągle biegną. Jak przypominam sobie, żeby cenić każdą minutę swojego życia, która leci jedna za drugą i nie zapominać o tym, co DLA MNIE najważniejsze, to czuję się jakbym "wracała" do siebie. Dziś nie myśląc "co wypada" i "jak się powinno" będę cieszyć się kolejnym dniem, który dostałam w gratisie. Cudnej niedzieli kochani - napisała Alżbeta Lenska na Instagramie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Alżbeta Lenska z mężem przeszli COVID-19

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości