Gwiazdy

Aloe Blacc – jego piosenki znali wszyscy. Artysta po latach wydał nowy album

Gwiazdy

Aktualizacja:

Aloe Blacc - to amerykański artysta R&B, producent, kompozytor oraz autor tekstów. Jego debiutancki krążek "Good Things" zyskał status Złotej Płyty w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii i Francji, a singel "I Need Dolar" okazał się wielkim przebojem, okrywając się złotem w Belgii, Danii i Szwajcarii, a w Niemczech - nawet platyną! Obecnie artysta przybył do Polski, by promować swoją najnowszą płytę "All Love Everything". W naszym programie zaprezentował jeden z utworów.

Aloe Blacc – kariera i nowa płyta

Aloe Blacc w 2013 roku wraz z legendarnym DJ-em – Avicii, zasłynął singlem "Wake Me Up", który niemal od razu stał się światowym hitem i uplasował się na szczytach list przebojów w 31 krajach, w tym także w Polsce. W 2015 roku trzeci autorski album artysty zatytułowany "Lift Your Spirit" był nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best R&B Album. Dziś Aloe powraca z piątym krążkiem. "All Love Everything" to pierwszy album od czasów "Lift Your Spirit", płyty wydanej w 2013 roku. Najnowszy krążek jest wyjątkowo ważny dla Aloe, ponieważ artysta w całości poświęcił go rodzinie. To pierwsze dzieło, które stworzył od czasu, gdy stał się ojcem! Sama płyta stanowiła długi proces, powstawała kilka lat. Kto go inspirował?

Ten album jest na temat mojej żony, dzieci, rodziców, przyjaciół. Na temat wszystkich, których kocham. To bardzo osobisty album. Moją żonę poślubiłem 10 lat temu, mamy dwójkę dzieci i chciałem podzielić się historią tego, w jaki sposób wyglądają relacje z moją rodziną

– powiedział.

Skromność i wielki talent

Aloe mimo wielkiego talentu i ogromnego sukcesu wciąż jest skromnym artystą z wielkim sercem. Jak przyznał, duży wpływ na jego charakter miało wychowanie. Rodzice dali mu poczucie posiadania celu w życiu, nauczyli, że trzeba wiedzieć, kim się jest i czego się pragnie.

Ja miałem to szczęście, że mój pierwszy hit pojawił się, kiedy miałem 30 lat, byłem już dojrzałym mężczyzną. Branża nie mogła mi mówić, jak mam działać

- powiedział.

Na koniec programu Aloe razem z gitarzystą wykonał singiel "Hold On Tight" pochodzący z nowej płyty. Utwór ten jest niczym inspirujący hymn, który zachęca do takich uczuć, jak wrażliwość i empatia. Ekspresyjny chór, dudniące, dynamiczne bębny oraz charakterystyczny wokal Aloe! Nowy singel opowiada także o wytrwałości i niesie nadzieję, której każdy z nas potrzebuje, zwłaszcza dziś.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Rokitnik - prawdziwa bomba witaminowa. Mikołaj Rey zdradza, jak wykorzystać jego kwaśne owoce

Jan Holoubek o "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Czy film ten ma szansę zmienić Polskę?

Horoskop na październik. "Miesiąc wielkiej mody i oszczędzania!"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości