Gwiazdy

Aleksandra Szwed pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. "Moje Wszystko"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Aleksandra Szwed złożyła życzenia urodzinowe swojemu ukochanemu, Krzysztofowi Białkowskiemu. Przy okazji opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie.

Aleksandra Szwed pokazała ukochanego

W 2015 roku Aleksandra Szwed została mamą. Synek Borys to owoc związku aktorki z Krzysztofem Białkowskim. Z okazji 36. urodzin ukochanego, Ola opublikowała na Instagramie ich romantyczne zdjęcie.

- Moje Wszystko. Sto lat Kochanie! Naprawdę dobry fotograf potrafi uchwycić chwile najbardziej wyjątkowe i ulotne. Bez planu. Bez pozowania. Tak... po prostu - napisała.

Kim jest Krzysztof Białkowski?

Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski zaczęli się spotykać w momencie, gdy aktorka i wokalistka miała za sobą kilka nieudanych związków.

Krzysztof Białkowski to sportowiec, który jest wielokrotnym medalistą na poziomie wojewódzkim i krajowym w pływaniu. Od 12. roku życia gra w koszykówkę. W 2013 roku został Mistrzem Polski oraz ćwierćfinalistą mistrzostw Europy. Obecnie jest trenerem personalnym z tytułem Osobistego Doradcy Treningowego, przyznawanym przez Polską Federację Sportu Powszechnego.

Zobacz wideo: Czy moda odgrywa ważną rolę w życiu Oli Szwed? "Nasz wygląd jest możliwością pokazania kim jesteśmy"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości