Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina wyjazd z Magdą Gessler. "Chciałabym mieć przynajmniej połowę tej energii"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek, Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła na instagramowym koncie fotografię z Magdą Gessler prosto ze studia Dzień Dobry TVN. Okazało się, że kobiety mają więcej ze sobą wspólnego, niż mogłoby się wydawać. - Naszego weekendu w Perugii nie zapomnę nigdy – zadeklarowała nasza prowadząca.

Autobiografia Magdy Gessler

Ostatnio w Dzień Dobry TVN gościliśmy Magdę Gessler, która wydała autobiografię pt. "Magda". Tego dnia program prowadziły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Po emisji odbyła się "mała sesja zdjęciowa", której efekty możemy podziwiać na instagramowym profilu zarówno Magdy Gessler, jak i Agnieszki. Przy okazji publikacji zdjęć okazało się, że praca dla TVN to niejedyna rzecz, która łączy obie panie. Jakiś czas temu wybrały się razem w podróż, choć właściwie do ostatniego momentu tego nie planowały. Jesteście ciekawi?

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler: "Dobrych parę lat temu spotkałyśmy się całkiem przypadkiem w Rzymie"

Agnieszka Woźniak-Starak na swoim profilu na Instagramie przyznała bowiem, że "od zawsze podziwiała Magdę za siłę, fantazję, za pasję z jaką pracuje i żyje". - Chciałabym mieć przynajmniej połowę tej energii, przysięgam – zadeklarowała.

W dalszej części postu opisała wspólny wyjazd z restauratorką. - Dobrych parę lat temu spotkałyśmy się całkiem przypadkiem w Rzymie na lotnisku. Magda była z mężem, ja z moim ówczesnym partnerem. Oni jechali na weekend do Perugii, my nie mieliśmy żadnego planu, jedynie wynajęty samochód. Nie zastanawiając się nawet przez chwilę, spontanicznie ruszyliśmy za nimi. Lepszej decyzji podjąć nie mogliśmy, to był wspaniały wyjazd. Chodzenie z Magdą po lokalnych restauracjach to było coś, ale niemniej ciekawie było na zakupach i spacerach! – wspominała.

- Z Magdą nudzić się nie da i na pewno nie będziecie się nudzić, czytając tę książkę. Dla mnie to była wyjątkowa, bardzo wzruszająca i inspirująca lektura. Dziękuję Magda. A naszego weekendu w Perugii nie zapomnę nigdy. Uściski dla Waldka! – dodała.

Agnieszka Woźniak-Starak jest ulubienicą widzów "Dzień Dobry TVN", a Magda Gessler to barwny ptak polskiego show-biznesu i autorytet kulinarny. Obie panie doczekały się pokaźnego grona fanów, a ich wspólne zdjęcie skomentowało wielu z nich. "Dwie świetne Kobiety", "Wspaniałe zdjęcie", "Śliczne" - czytamy pod postem.

Zobacz także:

Anna Kalczyńska szczerze o wychowywaniu dzieci. "Nie zawsze znam odpowiedź na trudne pytania"

Aneta Kręglicka pokazała się w bikini i zdradziła sposób na idealną figurę. "Nie potrafię się do niczego zmuszać"

Katarzyna Glinka odpowiada na plotki o rozstaniu z ojcem swojego syna. "Błagał, błagał i ubłagał"

Zobacz wideo: Czego jeszcze nie wiemy o Magdzie Gessler?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości