Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk podróżuje, mimo zaawansowanej ciąży. "Do porodu jeszcze chwila, korzystam ile wlezie"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Agnieszka Włodarczyk odkrywa kolejne karty w kwestii rozwiązania ciąży. Gwiazda co jakiś czas relacjonuje w sieci jej przebieg. Teraz poruszyła wrażliwy temat, jakim jest aktywność ciężarnych w ostatnich tygodniach przed przyjściem dziecka na świat.

Agnieszka Włodarczyk - kiedy termin porodu?

W styczniu tego roku gwiazda poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że zaczyna "nowy rozdział w życiu" i spodziewa się pierwszego dziecka, którego ojcem jest ukochany Agnieszki, Robert Karaś. To 31-letni mistrz i rekordzista w triathlonie.

Choć Włodarczyk nie zdradziła, kiedy ma termin porodu, to w sieci nie brakuje spekulacji. Teraz zabrała głos w sprawie i uspokaja, że do rozwiązania "jeszcze chwila", dlatego długi weekend spędziła na Mazurach.

- Mój brat mnie spytał: "Ty, a nie boisz się wyjeżdżać tak daleko od domu? Ja to bym siedział i nie ruszał się za daleko od szpitala". Otóż nie... Jakbym miała tak myśleć, ominęłoby mnie mnóstwo fajnych rzeczy... Boisz się czy nie i tak stanie się to co ma się stać. Poza tym do porodu, wbrew temu co wypisują portale plotkarskie, jeszcze chwila. A wiem, że później będzie trudniej z takimi wypadami. Korzystam zatem ile wlezie. Nie za daleko od mojego szpitala, bo do 2 h - czytamy we wpisie.

Agnieszka Włodarczyk - związki

Przypomnijmy, że aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia.

Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach. Włodarczyk i Karaś są razem od 2020 roku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Położna o porodach rodzinnych i obecności mężczyzn na sali porodowej

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości