Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk zapowiedziała, że planuje spać z dzieckiem. "Będziemy wtedy spokojniejsi"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Ciąża Agnieszki Włodarczyk zmierza ku szczęśliwemu rozwiązaniu. Przyszli rodzice są obecnie na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka. Przy okazji gwiazda zdradziła, że jak na razie jej pociecha nie będzie miała własnego pokoju.

W życiu Agnieszki Włodarczyk już niebawem nastanie prawdziwa rewolucja. Aktorka po raz pierwszy zostanie mamą. Od ogłoszenia publicznie radosnej nowiny gwiazda relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Niedawno poruszyła temat ciążowych dolegliwości. Tym razem napisała o wyprawce dla dziecka.

Agnieszka Włodarczyk oczekuje narodzin pierwszego dziecka

W najnowszym wpisie na Instagramie Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że przygotowania do narodzin dziecka ruszyły pełną parą. Aktorka i jej partner Robert Karaś zamówili już między innymi łóżeczko i wanienkę. Przyszli rodzice nadal szukają jednak "idealnego" przewijaka z komodą. Jak czytamy we wpisie, pociecha (płeć dziecka nie jest jeszcze znana) na początku nie będzie miała własnego pokoju.

Doszliśmy do wniosku, że to za wcześnie... Maluszek będzie spał z nami w sypialni jakiś czas. Będziemy wtedy spokojniejsi...

Agnieszka Włodarczyk zakończyła wpis, zwracając się do innych rodziców z pytaniem o ich doświadczenie i podejście do spania z dziećmi. Większość przyznaje, że przez pierwsze miesiące (a niekiedy nawet i lata) życia, maluchy spały razem z nimi.

- Moja 5 lat, cały czas przychodzi ? Spała z nami do 2. roku życia? Nie żałuję - napisała jedna z internautek.

- Z nami. :) Nikomu się nie chciało w nocy biegać po pokojach - dodała inna.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostaną rodzicami

Nie wiemy, od jak dawna Agnieszka Włodarczyk spotyka się z Robertem Karasiem. Gwiazda po raz pierwszy pochwaliła się ukochanym w lipcu ubiegłego roku na Instagramie. Od tamtej pory oboje regularnie wrzucają do sieci wspólne zdjęcia. Szybko okazało się, że aktorkę i sportowca połączyło głębokie uczucie. Nic więc dziwnego, że postanowili założyć rodzinę. Jak na razie płeć i imię ich pierwszego dziecka są owiane tajemnicą. Czas pokaże, czy Włodarczyk i Karaś zdecydują się pokazać pociechę w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Anna Korcz o początkach "Na Wspólnej" i pracy z Adamem Fidusiewiczem: "Był niesfornym bachorkiem"

"Hotel Paradise 3": Ola też wzięła udział w quizie z wiedzy... Jak poradziła sobie z fizyką?

Anna Kalczyńska adoptowała dziewczynkę. "W ten sposób mogę nieco ulżyć w jej samotnym życiu"

Zobacz wideo: Na tarasie u Agnieszki Włodarczyk

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości