robert karaś

  Robert Karaś nie ukończył ekstremalnych zawodów na dystansie 10-krotnego Ironmana, które odbywają się w Szwajcarii. Podczas ostatniej części rywalizacji zawodnik poprosił o pomoc lekarzy.

  "Jedyne, co mogę teraz zrobić, to wspierać go z całych sił" - zdradziła aktorka.

  Robert Karaś to jeden z najbardziej utytułowanych polskich triathlonistów. Niestety podczas zawodów, w których obecnie staruje musiał mierzyć się z nieprzyjemnym zdarzeniem. Jak się czuje? Czy wypadek wpłynie na jego dalszy udział w walce o mistrzostwo świata?

  Agnieszka Włodarczyk doznała poważnego urazu. Aktorka trafiła do szpitala po tym, jak straciła przytomność we własnej łazience. Niestety upadła tak niefortunnie, że doszło do złamania.

  Agnieszka Włodarczyk od kilku tygodni przebywa w Dubaju. Spędza tam czas z partnerem, Robertem Karasiem oraz półrocznym synkiem Milanem. Aktorka w czasie urlopu chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami. Tym razem wyznała, czym jest dla niej luksus.

  Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem aktorka pokazała urocze zdjęcie ze spotkania z teściami.

  Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu została mamą. Aktorka nie ukrywa, że macierzyństwo przewartościowało jej życie i zmieniło jej opinie na wiele tematów. Ostatnio na swoim Instagramie zamieściła post, w którym podzieliła się swoimi refleksjami na temat dzieci. Okazuje się, że jej wyobrażenia na temat posiadania potomstwa nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

  Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu została mamą. Od tej pory na swoim Instagramie chętnie dzieli się refleksami na temat macierzyństwa i sama korzysta z rad innych mam. Ostatnio na swoim profilu pokazała zdjęcie z synkiem i swoją babcią, która "wreszcie doczekała się prawnuka".

  "Nie potrafiłbym żyć bez sportu".

  Robert Karaś został Mistrzem Świata Ironman

  Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku tygodni sprawdzają się w roli rodziców. O zakochanych i ich rodzinie co rusz głośno jest w mediach. Teraz sportowiec pokazał fragment mieszkania. Nie sposób nie zauważyć zdjęć, które wiszą na ścianie w salonie pary.

  Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od ponad miesiąca spełniają się w roli świeżo upieczonych rodziców. Aktorka właśnie zaczęła zastanawiać się, do kogo bardziej podobny jest ich syn, Milan. Opinie fanów nie są jednoznaczne.

  Agnieszka Włodarczyk planuje kolejne wakacje. Aktorka poinformowała, że nie zamierza spędzać zimy w Polsce. Wymagania aktorki są bardzo doprecyzowane. Za pomocą Instagrama zapytała fanów, czy domyślają się, gdzie tym razem się wybiera.

  W życiu Agnieszki Włodarczyk w ostatnim czasie zaszło sporo zmian. Aktorka kilka tygodni temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek Milan sprawił, że gwiazda ma inne spojrzenie na świat. Jak przyznała, podobnie jak każda kobieta, też ma gorsze dni.

  Agnieszka Włodarczyk urodziła syna. Milan odmienił jej codzienność i stał się jej oczkiem w głowie. Aktorka nie rozstaje się z maluchem na krok. Wyznała, że śpi z dzieckiem w jednym łóżku i nie wyobraża sobie, by odkładać go na noc do innego pokoju. Wiele internautek ją poparło.

  Agnieszka Włodarczyk postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały pierwsze dni we troje. Niedawno aktorka oraz jej partner Robert Karaś zostali rodzicami Milana. - To najpiękniejsze 10 dni mojego życia - napisała Włodarczyk w poście na Instagramie.

  Agnieszka Włodarczyk niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka, jako jedna z niewielu gwiazd, zdecydowała, że będzie rodzić w państwowym szpitalu. Dlaczego zrezygnowała z bardziej kameralnej, prywatnej placówki?

  Agnieszka Włodarczyk w ostatnich miesiącach na bieżąco dzieliła się z fanami wyjątkowymi momentami w trakcie oczekiwania na przyjście na świat swojego dziecka. W końcu nadszedł ten szczęśliwy dzień. Aktorka wraz z Robertem Karasiem przywitali na świecie swojego pierwszego potomka. O wszystkim poinformowali w mediach społecznościowych.

  Robert Karaś jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich triatlonistów. Niestety sportowiec podczas ostatnich zawód miał poważny wypadek. Mężczyzna stracił przytomność i został przewieziony do szpitala. Jak się czuje? O komentarz poprosiliśmy Agnieszkę Włodarczyk, aktorkę i partnerkę Roberta Karasia.

  Ciąża Agnieszki Włodarczyk zmierza ku szczęśliwemu rozwiązaniu. Przyszli rodzice są obecnie na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka. Przy okazji gwiazda zdradziła, że jak na razie jej pociecha nie będzie miała własnego pokoju.

  Agnieszka Włodarczyk od prawie miesiąca przebywa na rajskiej wyspie Gili Air. To właśnie tam świętowała 40. urodziny. Jak celebrowała ten dzień? Jakie ma plany na przyszłość? Na te pytania odpowiedziała naszej dziennikarce Basi Pasek.

  Agnieszka Włodarczyk, w związku z obecną sytuacją w Polsce, wraz z ukochanym kupiła bilet w jedną stronę i zamieszkała w prawdziwym raju na ziemi. Bajeczne pocztówki, które aktorka wrzuca do sieci z Indonezji, wzbudzają zachwyt. Gwiazda na razie nie zamierza wracać do kraju.

  Robert Stockinger zabrał nas do Wolsztyna. To właśnie tam doszło do spotkania wschodzącej gwiazdy triathlonu - 8-letniego Iva Dymitrowskiego i jego taty Macieja z mistrzem Jerzym Górskim.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Roberta Karasia, który wygrał potrójnego IronMana w Niemczech i tym samym ustanowił rekord świata. Robert przepłynął 11.4 km, rower 540 km, bieg 126.6 km. Ile zajęło mu to czasu? Jak się przygotowywał do tego wyczynu? Robertowie towarzyszył jego trener Piotr Benewiat. Jakie emocje towarzyszyły Robertowi na mecie? Jak poradził sobie z kryzysem, który dopadł go 60 km przed metą? Jak wyglądała regeneracja po zawodach?