robert karaś

    robert karaś

    Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu została mamą. Aktorka nie ukrywa, że macierzyństwo przewartościowało jej życie i zmieniło jej opinie na wiele tematów. Ostatnio na swoim Instagramie zamieściła post, w którym podzieliła się swoimi refleksjami na temat dzieci. Okazuje się, że jej wyobrażenia na temat posiadania potomstwa nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

    Agnieszka Włodarczyk urodziła syna. Milan odmienił jej codzienność i stał się jej oczkiem w głowie. Aktorka nie rozstaje się z maluchem na krok. Wyznała, że śpi z dzieckiem w jednym łóżku i nie wyobraża sobie, by odkładać go na noc do innego pokoju. Wiele internautek ją poparło.

    W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Roberta Karasia, który wygrał potrójnego IronMana w Niemczech i tym samym ustanowił rekord świata. Robert przepłynął 11.4 km, rower 540 km, bieg 126.6 km. Ile zajęło mu to czasu? Jak się przygotowywał do tego wyczynu? Robertowie towarzyszył jego trener Piotr Benewiat. Jakie emocje towarzyszyły Robertowi na mecie? Jak poradził sobie z kryzysem, który dopadł go 60 km przed metą? Jak wyglądała regeneracja po zawodach?