Gwiazdy

"Hotel Paradise 3": Ola też wzięła udział w quizie z wiedzy... Jak poradziła sobie z fizyką?

Hotel Paradise

TVN7

Gwiazdy

"Hotel Paradise 3": Ola też wzięła udział w quizie z wiedzy... Jak poradziła sobie z fizyką?

Hotel Paradise

TVN7

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" dziewczyny stanęły przed nie lada wyzwaniem. Klaudia zaprosiła je do quizu z wiedzy ogólnej. I choć z wygodnej kanapy w domowym zaciszu pytania wydawały się raczej proste, to po kilku tygodniach izolacji, przed kamerami sprawy często się komplikują.

Ola z "Hotelu Paradise" w "Matura to bzdura"

Okazuje się, że Ola, która niedawno opuściła program jakiś czas temu brała udział w quizie podobnym do tego, z którym musiały się mierzyć jej koleżanki z show, a "Hotel Paradise" to nie było jej pierwsze doświadczenie z pracą przed kamerą. Czujni widzowie programu dotarli do materiału sprzed 2 lat, kiedy w popularnym na YouTube formacie "Matura to bzdura" prowadzący przepytywali napotkanych na ulicy przechodniów z matematyki i fizyki. Jedna z bohaterek odcinka ma głos zaskakująco podobny do Oli i choć 2 lata temu wyglądała nieco inaczej, niż dziś, jej charakterystyczna chrypka nie pozostawia złudzeń. Chcecie się przekonać, jak poradziła sobie z pytaniami z przedmiotów ścisłych? Zerknijcie na poniższy materiał.

Hotel Paradise 3: Ola opuściła program

Przypomnijmy, że Ola opuściła program nie w wyniku rajskiego rozdania, a w wyniku eliminacji. Podczas jednego z wieczorów Bibi i Simon nominowali ją i jej partnera, Mariusza do opuszczenia programu. Głosowanie nie pozostawiło żadnych złudzeń, a przy okazji złamało serce Oli, która chwilę wcześniej spotkała w programie Michała, z którym chciała stworzyć trwałą relację. 

Odcinki Hotelu Paradise możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:30 na TVN7. Wszystkie wyemitowane dotąd odcinki są też dostępne na platformie Player.pl

Zobacz wideo: Hotel Paradise 3: Simon i Bibi wybierają Olę!

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0