Rozrywka

"Hotel Paradise 3": Zawód, wściekłość i rozczarowanie. Czy Nathalia i Bibi mają powody, by obawiać się o swoją pozycję?

Rozrywka

"Hotel Paradise 3": Zawód, wściekłość i rozczarowanie. Czy Nathalia i Bibi mają powody, by obawiać się o swoją pozycję?

Przed nami kolejny odcinek "Hotelu Paradise 3". Im bliżej finału, tym więcej emocji i zwrotów akcji. Pojawienie się na wyspie tajemniczej Kary sporo namieszało. Dziewczyna ewidentnie wpadła w oko panom. Czy pozostałe uczestniczki mają powody, by obawiać się o swoją pozycję? W ekipie pojawią się łzy, złość i rozczarowanie!

"Hotel Paradise 3". Kara – nowa uczestniczka

Ostatnio w "Hotelu Paradise 3" pojawiła się tajemnicza uczestniczka Kara. Piękna dziewczyna już od samego początku namieszała panom w głowie. Spędziła z nimi wieczór na romantycznej kolacji, a oni nie ukrywali, że zrobiła na nich ogromne wrażenie.

- Spojrzeliśmy z chłopakami po sobie i to było takie "wow" – przyznał Marcin.

20-letnia Białorusinka stanowi konkurencje dla pozostałych uczestniczek. Czy Bibi i Nathalia mogą już czuć się zazdrosne o Simona i Marcina?

"Hotel Paradise 3" - odc. 40. Nowa uczestniczka zawróciła w głowie chłopakom

Jak dowiedzieliśmy się z przedpremierowego fragmentu odcinka na Zanzibarze zrobiło się naprawdę gorąco. Łzy, złość i rozczarowanie! Nowa uczestniczka dostarcza pozostałym dziewczynom wiele emocji. Kara robi furorę, panowie są nią zafascynowani, a Nathalia i Bibi zazdrosne są o swoich partnerów, którzy nie odstępują nowicjuszki na krok. Czy dziewczyny mają powody, by obawiać się o swoją pozycję w Hotelu Paradise?

Odpowiedź na to pytanie pojawi się podczas wieczornej imprezy. Ta będzie punktem kulminacyjnym, w który nie zabraknie łez. Zawód, wściekłość i rozczarowanie Nathalii i Bibi sprawią, że pozostałe uczestniczki staną za nimi murem i wytoczą ciężkie działa przeciwko chłopakom. Czy Kara zrobi aż tak duże wrażenie na mężczyznach, że ci mogą pomyśleć o pozostawieniu swoich partnerek, z którymi tyle czasu budowali relacje?

"Hotel Paradise 3". Gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise" to najgorętszy program tej wiosny. Pierwsze dwa sezony okazały się hitem, a więc nic dziwnego, że obecnie możemy oglądać kolejną, trzecią już odsłonę randkowego show. Emisja premierowych odcinków "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku o 20:30 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki programu wraz z materiałami bonusowymi znajdziecie też na Player.pl.

Ola Hałabuda o castingu do "Hotelu Paradise": Jak miałam parę słów powiedzieć do kamery, to zaczęłam się jąkać

Zobacz także:

"Hotel Paradise". Kolejna nowa uczestniczka w programie? Krystian spodziewa się Basi

"Hotel Paradise 3". Trzech singli na Rajskim Rozdaniu. Takiego rozwoju wypadków nikt się nie spodziewał

"Hotel Paradise 3". Decyzja Bibi i Simona zszokowała uczestników. Kto opuścił program?

Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0