Rozrywka

Kara zawróciła uczestnikom "Hotelu Paradise 3" w głowach. Który związek rozbije piękna Białorusinka?

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Rozrywka

Kara zawróciła uczestnikom "Hotelu Paradise 3" w głowach. Który związek rozbije piękna Białorusinka?

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Ostatnio w "Hotelu Paradise 3" mieliśmy nadprogramową liczbę mężczyzn. Wszyscy spodziewali się więc, że wkrótce do uczestników dołączy nowa dziewczyna. Nie mylili się. W hotelu pojawiła się piękna Kara, która od razu wpadła panom w oko. Kim jest i czym się zajmuje?

"Hotel Paradise 3". Kara – nowa uczestniczka

Po Rajskim Rozdaniu, po którym z "Hotelu Paradise 3" odpadli Krzysiek, Michał i Mariusz, oraz niespodziewanym powrocie Kornelii, która przyprowadziła ze sobą Krzyśka, to nie koniec emocji.

W programie pojawiła się kolejna nowa uczestniczka – Kara. Od samego początku mogła poznać bliżej każdego z panów. Spędziła z nimi wieczór na romantycznej kolacji, a oni nie ukrywali, że zrobiła na nich ogromne wrażenie. - Spojrzeliśmy z chłopakami po sobie i to było takie "wow" – przyznał Marcin.

Kim jest Kara? To 20-letnia Białorusinka, która od dwóch lat mieszka w Polsce. Jest menedżerką w salonie kosmetycznym w Trójmieście. – Jak przyjechałam do Polski to nic nie wiedziałam o Zachodzie. Co to jest "dzień dobry"? Ale dałam radę – wskazuje Kara. Dodaje, że zgłosiła się do "Hotelu Paradise 3", aby zmienić coś w swoim życiu i zrobić coś szalonego. – Tak po prostu siedzieć i nic nie robić to nie dla mnie – podkreśla.

Kara marzy o tym, aby w przyszłości, gdy będzie babcią, spojrzeć w przeszłość i pomyśleć: "Zrobiłam wszystko, co chciałam".

"Hotel Paradise 3". Który związek rozbije Kara?

Kiedy Kara pojawiła się w "Hotelu Paradise 3", pozostałe dziewczyny zadrżały. Szczególnie zagrożone poczuły się Bibi i Nathalia, które ze swoimi partnerami są przecież najdłużej spośród wszystkich par. Nie pomógł fakt, że Simon i Marcin są wyjątkowo przychylnie nastawieni do nowej uczestniczki.

Czy Bibi i Nathalia mają czego się obawiać? Czy Kara rozbije któryś ze związków w "Hotelu Paradise 3"? 

Czy Kara rozbije któryś z najstarszych związków w "Hotelu Paradise 3"?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3" odcinek 39. - fragment

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
49
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0