Gwiazdy

Krzysiek, Mariusz i Michał odpadli z "Hotelu Paradise 3". Które momenty będą długo wspominać?

Hotel Paradise

x-news

Gwiazdy

Krzysiek, Mariusz i Michał odpadli z "Hotelu Paradise 3". Które momenty będą długo wspominać?

Hotel Paradise

x-news

To była pierwsza tego typu sytuacja w programie "Hotel Paradise". Nigdy wcześniej z programu nie odpadło aż trzech uczestników w jednym odcinku. Z Zanzibarem pożegnali się Krzysiek, Mariusz i Michał. Jak zareagowali na eliminację?

"Hotel Paradise 3". Krzysiek, Mariusz i Michał opuszczają program

"Hotel Paradise" to jeden z najgorętszych programów tej wiosny. Każdemu odcinkowi towarzyszą ogromne emocje. Nie inaczej było w przypadku ostatniego Rajskiego Rozdania. Michał i Mariusz walczyli o względy Luizy, ale dziewczyna postanowiła dać szansę Kubie. Michał za wszelką cenę próbował przekonać ją do siebie. Zobowiązał się, że nawet jeśli do programu wróci Ola, on nie zostawi Luizy na lodzie. Dziewczyna wolała jednak otworzyć się na nową relację. Zmartwiło ją to, że Michał chce się zemścić na uczestnikach, którzy przyczynili się wyeliminowania Oli. Krzysiek próbował swoich sił w starciu z Krystianem. Ewa wykazała się lojalnością i pozostała wierna swojej dotychczasowej parze. Podczas Rajskiego Rozdania zapadła decyzja o tym, że z programem muszą się pożegnać Krzysiek, Mariusz i Michał. Jak zgodnie przyznają, nie żałują, że wzięli udział w show.

Oczywiście, że było warto przyjść na casting do "Hotelu Paradise". Jest to mega przeżycie, mega przygoda

- wyjaśnia Krzysiek.

Podobnego zdania jest Mariusz. – Chciałem przeżyć przygodę życia i wiem, że nigdy w życiu nie będę jej żałował. W końcu zrobiłem coś dla siebie. Coś, czego wcześniej bym się nie odważył zrobić – opowiada.

Co "Hotel Paradise" dał Michałowi? - Warto było przyjść na casting. Nie tylko ze względu na uczestnictwo w programie, ale także, żeby dowiedzieć się, że nadaję się do takich rzeczy, że ktoś chce mnie w takich programach i żeby próbować swoich sił w różnych dziedzinach – opowiada były już uczestnik.

"Hotel Paradise 3". Krzysiek, Mariusz i Michał wspominają najlepsze chwile na wyspie

Udział w programie "Hotel Paradise" był dla nich wielką przygodą. Które momenty będą wspominać najlepiej? - Moja najpiękniejsza chwila to moja pierwsza noc, moje wejście. Naprawdę super się poczułem, bardzo dobrze mnie ludzie przyjęli. I ta pierwsza noc z Bibi. Super dziewczyna, zapytałem, czy mogę ją przytulić. Nie miała żadnych przeciwskazań. To była super chwila – wyznaje Krzysiek.

Mariusz w sercu zostawi także romantyczne wspomnienie. - Jedna z najpiękniejszych chwil tutaj to zdecydowanie taniec z Nathalią. To utkwiło mi bardzo w głowie. To była piękna chwila – wyjawia.

Krzysiek, Mariusz i Michał – co planują po odejściu z "Hotelu Paradise 3"?

Zakończyła się ich przygoda z Hotelem Paradise, więc czas na kolejną. Jakie plany na przyszłość mają uczestnicy programu?

- To będzie otworzenie swojego biznesu, swojego barbera. Drugi pomysł – przygotowanie pod zawody, pokazanie się na scenie międzynarodowej. To mój cel życiowy, który obrałem sobie wcześniej. Były komplikacje i na pewno będę chciał go zrealizować – wyjaśnia Krzysiek.

Mariusz jeszcze nie wie, czym się zajmie. - Nie mam żadnych planów na chwilę obecną. Nie wiem, jak moje życie potoczy się po programie. Myślę, że niewiele się zmieni. Jeżeli tak, to będzie dla mnie duże zaskoczenie, bo na nic się nie nastawiam – mówi.

A co z Michałem? Planuje pozostać w show-biznesie? – Nie wiem, czy sztuki walki to show-biznes. Chciałbym dawać dobre walki. Chciałbym, żeby moje nazwisko po tym programie miało większą moc sprawczą i żebym dostawał więcej ofert. Jestem również otwarty na inne propozycje. Jak najbardziej liczę na to – tłumaczy.  

Zobacz wideo: Sebastian o swoich planach po "Hotelu Paradise 3": "Będę się realizować w kryptowalutach, można z tego zebrać fajną kasę"

przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz też:

Wyjątkowy live uczestników "Hotelu Paradise 3". Aleksandra: "Prawie zemdlałam"

Klaudia El Dursi zaskoczyła nową fryzurą. "Natchniona afrykańską kulturą, zaszalałam"

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" zdradził płeć i imię dziecka. Na jego post zareagowała była dziewczyna

Źródło: tvn.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
88
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0